artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Honda agregaty 2024 22.07-31.07 Sebastian
Wavecamper od kuchni

Wavecamper od kuchni

Czas czytania 3 minuty

Wavecamper istnieje od 2013 roku, stale się rozwija i z powodzeniem produkuje samochody kempingowe na bazie Volkswagena T6.1 oraz Renault Trafic. Na swoim koncie ma ponad 500 zabudowanych aut.

Tworzenie samochodów o ponadprzeciętnej funkcjonalności jawi się obecnie już jako misja firmy. Opiera się bowiem na wieloletnim doświadczeniu w branży caravaningowej, a pojazdy koncepcyjne produkowane są na bazie furgonów zarówno z krótkim, jak i długim rozstawem osi. 

Diabeł tkwi w szczegółach

Zdolność produkcyjna osiągnęła już pułap 10 pojazdów miesięcznie, co jest zasługą ponad 25 zatrudnionych osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Wavecamper współpracuje też z licznymi podwykonawcami. Firma posiada własną stolarnię, gdzie projektuje się i wykonuje najwyższej jakości meble do zabudów kamperowych. Konstruowane są one z lekkiej, specjalistycznej sklejki, z odpornym na uszkodzenia laminatem. Zabudowywane pojazdy są kompletnie izolowane odpowiednimi materiałami stosowanymi w branży caravaningowej i wyposażane w podzespoły najlepszych marek branżowych, takich jak: Victron Energy, Webasto, SCA, Votronic, Fiamma, Schnierle czy Dometic. Doskonałe rozwiązania koncepcyjne pozwalają zachować wielofunkcyjność pojazdu. Może on służyć do codziennych krótkich jazd, do krótszych weekendowych wypadów, sprawdzi się także podczas dłuższych wakacyjnych wyjazdów. Może służyć jako rodzinny van, przystosowany do jazdy po mieście, mobilne biuro lub w razie potrzeby posłuży jako samochód o przewozu większych gabarytów. Funkcjonalność zdecydowanie wyróżnia pojazdy tej marki na tle konkurencji i otwiera wiele możliwości. 

Klucze do sukcesu

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, co roku wprowadzane są nowe, praktyczne rozwiązania podnoszące komfort. Każda zabudowa Wavecampera przechodzi proces szczegółowej kontroli jakości (minimum 222 punkty) przed wydaniem pojazdu klientowi. 
Firma Wavecamper jest zarejestrowanym w Unii Europejskiej producentem samochodów kempingowych z szeregiem certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość zabudowanych pojazdów. Olbrzymim atutem jest posiadanie autoryzacji Volkswagena oraz Renault S.A.S., czego efektem są znakomite wyniki sprzedaży na rynek Polski, oraz rynki innych krajów UE. Szczególnie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a to dzięki powiązaniu kapitałowemu z niemieckim partnerem, który posiada 25-letnie doświadczenie w branży. Zeszły rok był dla Wavecampera bardzo owocny, firma znacznie powiększyła się, między innymi dzięki zakupowi nieruchomości bezpośrednio przylegającej do dotychczasowej siedziby. Obecnie posiada do dyspozycji prawie 6000 m2 gruntu z około 1700 m2 budynków. To kolejny milowy krok w jej działalności. 

Wavecamper od kuchni 1

Zapraszamy na targi

Podczas Międzynarodowych Targów Caravaningowych – Camper Caravan Show, które odbędą się między 5 a 7 kwietnia 2024 roku w Nadarzynie Wavecamper zaprezentuje na swoim stoisku 6 modeli kampervanów. Jednym z nich, najbardziej innowacyjnym będzie Volkswagen T6.1 w wersji Long, na pokładzie którego zainstalowany został system inteligentnego zarządzania kamperem poprzez smartfon firmy Revotion. Dodatkowo zaprezentowane zostaną takie modele, jak: Volkswagen T6 Short w wersji off-road oraz Renault Trafic zarówno w wersji Short, jak i Long – jako Camper Flex, czyli z 2 osobnymi siedzeniami. 
Oprócz możliwości skonfigurowania i zakupu nowego pojazdu pojawi się też okazja do zakupu 2 modeli kampervanów używanych: Renault Trafic Long oraz Volkswagen T6 Short. Na stoisku do dyspozycji klientów będą profesjonalni doradcy, którzy pomogą w wyborze i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. 

Nowość – sklep internetowy

W tym roku firma Wavecamper startuje z jeszcze jedną nowością – innowacyjnym sklepem internetowym z pełną gamą akcesoriów do kampervanów: www.wavecamper-shop.com 
Przekrój akcesoriów w sklepie jest bardzo szeroki: od zadaszeń, bagażników, przez elektrykę czy wyposażenie off-road, do elementów wyposażenia wnętrza oraz akcesoriów związanych z bezpieczeństwem, takich jak czujniki. 
W związku z otwarciem sklepu internetowego Wavecamper uruchomi specjalny rabat dla klientów, będzie on obowiązywał podczas trwania targów Camper Caravan Show i wyniesie 10%. To wyjątkowa i niepowtarzalna okazja do wyposażenia swojego kamera w niezbędne akcesoria. 

Artykuł pochodzi z numeru 2 (116) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator02.07.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Wavecamper
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News