artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - ACSI

Umyj... bez wody i wypucuj!

Czas czytania 3 minuty
Umyj... bez wody i wypucuj!

Tuż przed kolejnym wyjazdem należy zrobić szczegółowe rozeznanie nie tylko funkcjonalności sprzętów w kamperze czy też przyczepie kempingowej, ale także analizę wyglądu pojazdu. A wyczyścić samochody i ich wnętrze z powodzeniem można za pomocą produktów Eco Touch, które są przyjazne środowisku i zawierają naturalne składniki ulegające biodegradacji. Stosowanie produktów Eco Touch jest bezpieczne również dla użytkownika i jego skóry.

Artykuły Eco Touch na bazie naturalnych składników działają skuteczniej niż ich tradycyjne odpowiedniki zawierające żrące chemikalia lub toksyny. Dostępne są w różnych pojemnościach oraz dodatkowo w różnych wersjach, aby odpowiadać na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych, takich jak myjnie, warsztaty samochodowe, salony samochodowe. Produkty mają zastosowanie w pielęgnacji samochodów i kamperów, jednak są również doskonałe do użytku domowego, m.in. czyszczenia powierzchni w kuchni, łazience, prania wykładzin i tapicerki.
Szczególną uwagę warto zwrócić na produkt do bezwodnego mycia karoserii Waterless Car Wash, który poza tym, że zawiera substancje ulegające biodegradacji, pozwala ograniczać zużycie wody (nawet do 300 litrów podczas 1 mycia) i zapobiega przedostawaniu się toksycznych ścieków do środowiska. Technologia bezwodnego mycia samochodów polega na tym, że substancje powierzchniowo-czynne zawarte w składzie produktu w pierwszej kolejności rozkładają brud drogowy znajdujący się na karoserii. Produkt zawiera polimery, które otaczają cząsteczki brudu, oddzielając go od lakieru. Taki rozłożony i otoczony polimerami brud jest chwytany przez ręcznik z mikrofibry i usuwany z powierzchni karoserii. Bardzo istotne jest zastosowanie profesjonalnych produktów oraz wysokiej jakości ręcznika z mikrofibry.

ReklamaUmyj... bez wody i wypucuj! 1
Redakcja „PC” miała okazję przetestować kilka z produktów marki Eco Touch i polecamy szczególnie środek do czyszczenia szyb oraz środek do odświeżania i nabłyszczania elementów aluminiowych, metalowych, chromowanych – oczywiście nie tylko alufelg (chociaż my przetestowaliśmy płyn właśnie na nich), ale także sprzętów we wnętrzu kampera czy przyczepy wykonanych z takich materiałów. Po użyciu tego produktu elementy nabierają połysku!
W ofercie firmy Eco Touch jest m.in. środek do szybkiego nakładania wosku na lakier, środek do czyszczenia i konserwacji deski rozdzielczej, środek do czyszczenia tapicerki (także skórzanej), uniwersalny środek do czyszczenia i odtłuszczania mocno zabrudzonych powierzchni. Ceny zaczynają się od 27 zł za butelkę o pojemności 500 ml.

Więcej na: pl.ecotouch.eu
Oprac. JG


07.11.2012
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News