artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Twój wyjątkowy kamper by Megaoklejanie.pl

Twój wyjątkowy kamper by Megaoklejanie.pl

Czas czytania 3 minuty

Kamper może być Twoim sprzymierzeńcem w fascynujących wyprawach. Jednakże, dlaczego ograniczać się do zwykłego, jednolitego wyglądu, kiedy możesz wyrazić swoją osobowość poprzez indywidualny projekt graficzny? Czy jesteś miłośnikiem gór, entuzjastą żeglarstwa czy też po prostu pragniesz unikatowego wzoru, który odzwierciedli Twoją duszę – wiedz, że dzięki możliwościom, jakie oferuje Megaoklejanie, możesz stworzyć pojazd, który będzie nie tylko środkiem transportu, ale również wyrazem Twojego stylu życia.

Karol Tomaszewski, założyciel firmy specjalizującej się w oklejaniu pojazdów, podkreśla, że ich zespół dysponuje własnym zespołem grafików oraz kompleksowym zapleczem do realizacji usługi - “Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, które stawiają przed nami nasi klienci. Nasze umiejętności oraz bogate doświadczenie pozwalają nam spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania,” zaznacza Tomaszewski.
Nie tylko kamper staje się wyrazistym symbolem Twojej pasji czy hobby, ale również może stanowić doskonałe miejsce na umieszczenie reklamy Twojej działalności. Dzięki nietuzinkowej grafice, Twoja firma może zyskać widoczność na drogach, przyciągając uwagę potencjalnych klientów.
Na rynku nie brakuje powtarzalnych wzorów, które sprawiają, że wiele kamperów wygląda podobnie. Jednak, dlaczego miałbyś być kolejnym odbiorcą schematycznych rozwiązań? Wybierz wyjątkową grafikę, która wyróżni Cię z tłumu i podkreśli Twój niepowtarzalny styl.
– Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów – dodają przedstawiciele firmy. – Wykorzystujemy tylko trwałe, markowe folie z ochroną UV. Pozwalają one na uzyskanie żywej kolorystyki i wyrazistości druku. Dysponujemy również foliami o zwiększonej sile klejenia Hi-Tack – na powierzchnie niesprzyjające oklejaniu standardowymi foliami samochodowymi – oraz tworzywami z klejem apolarnym do stosowania na nielakierowane elementy pojazdów. Niestety stare kampery, eksploatowane powyżej 10-15 lat, mogą już nie spełniać wymogów oklejania.
Personalizacja to oczywiście tylko jeden z pomysłów na wykorzystanie usługi oklejania. Grafika na pojeździe może być pełna kolorów, abstrakcyjna lub odzwierciedlać twoje hobby; folia może też spełniać po prostu funkcję ochronną – tak naprawdę możliwości są nieograniczone.
Warto zauważyć, że koszt oklejenia kampera zależy od wielkości powierzchni oraz stopnia trudności projektu. Budżet rozpoczyna się od około 2000 złotych, ale może sięgnąć nawet 15 000 złotych w przypadku przeciętnych rozmiarów pojazdu i pełnej zmianie koloru. Pamiętaj jednak, że jest to inwestycja w unikatowy wygląd oraz wizerunek, który będzie Cię reprezentować na drodze.
Podsumowując, oklejanie kamperów to nie tylko sposób na ochronę lakieru czy zmianę wyglądu pojazdu. To szansa na wyrażenie siebie, promocję własnej działalności oraz na stworzenie unikatowej wizytówki na kołach. Daj się zauważyć, wybierając grafikę, która odzwierciedli Twoją osobowość i sprawi, że Twój kamper stanie się wyjątkowym elementem na drodze.
Zachęcamy do odwiedzenia fanpage’a Megaoklejania na Facebooku, gdzie firma dzieli się zdjęciami realizacji: www.facebook.com/Megaoklejanie, a także na stronę internetową: megaoklejanie.pl

Megaoklejanie to firma z 15-letnim doświadczeniem, której klientami są zarówno osoby z Polski, jak i zagranicy. Dysponuje własnym parkiem maszynowym, w tym drukarką HP Latex z technologią skracającą czas schnięcia materiałów, oraz pracownią dedykowaną usługom oklejania. Firma wykorzystuje ploter tnący Graphtec, który umożliwia cięcie także grubych folii ochronnych PPF. Pracuje na foliach przeznaczonych do zmiany koloru pojazdów (bogata gama kolorów), specjalnych foliach do kamperów o różnych trwałościach (średniookresowe: 5-7 lat, długookresowe: 5-9 lat) oraz poliuretanowych foliach do ochrony miejsc newralgicznych i całościowego zabezpieczania pojazdów.

Artykuł pochodzi z numeru 2 (116) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator27.05.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Megaoklejanie
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News