artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - ACSI
Trzecią osią w bezdroża. Przyczepy off-roadowe Camppass

Trzecią osią w bezdroża. Przyczepy off-roadowe Camppass

Czas czytania 2 minuty

Marka Camppass powstała z zamiłowania do technologii, podróży i życia w kontakcie z naturą. W ciągu kilku lat, rozpoczynając od projektu CR 550, stała się jednym z czołowych producentów przyczep terenowych w Europie.

Camppass CR 550 to kompaktowa przyczepa off-road. Umożliwia przeżycie niezapomnianych chwil z dala od cywilizacji, bez konieczności rezygnacji z wygody i komfortu. Dzięki długości 5,52 m, szerokości 2,26 m i wysokości 2,72 m oferuje wystarczająco dużo miejsca dla podróżników i ich dobytku, aby pozostać jednocześnie nieuciążliwym w parkowaniu i manewrowaniu pojazdem. Wszędzie tam, gdzie wjedzie twój samochód, zmieści się również CR 550. Lekka, wytrzymała i innowacyjna przyczepa Camppass ma izolowaną konstrukcję warstwową GRP, gumową oś amortyzowaną AL-KO, więc doskonale sprawdza się w terenie. Dzięki przeniesieniu kuchenki gazowej i zlewozmywaka na zewnątrz uzyskano aż 4 wygodne miejsca do spania – idealne dla całej rodziny.

Trzecią osią w bezdroża. Przyczepy off-roadowe Camppass 1

Producent zdaje sobie sprawę z tego, że każdy podróżnik ma własne podejście do obozowania, dlatego przyczepę CR 550 można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Podstawową konfigurację można wyposażyć m.in. w: bagażniki rowerowe, panele fotowoltaiczne, klimatyzację, lodówkę, markizę, zewnętrzny prysznic, silnik manewrowy i wiele innych przydatnych opcji. Wewnątrz znajdują się liczne schowki, a energią i mediami zarządza się prostym intuicyjnym panelem.
Oprócz wyposażenia do swojego stylu można również dopasować kolorystykę Camppass CR 550. Do wyboru mamy 6 wariantów: Adventure, Crossover, Darkness, Sand, Sportif oraz Extreme. W połączeniu z nowoczesnym wyglądem tworzą one przykuwający wzrok, niebanalny projekt spełniający wszystkie oczekiwania stawiane przed przyczepą terenową.

ReklamaTrzecią osią w bezdroża. Przyczepy off-roadowe Camppass 2
Markę Camppass reprezentuje w Polsce firma AD Invest – wypożyczalnia przyczep samochodowych z doświadczeniem w organizacji zlotów motocyklowych oraz wycieczek kamperami po Europie i USA. Cena przyczepy Camppass CR 550 zaczyna się już od 33 tys. euro. W celu stworzenia własnej konfiguracji należy skontaktować się z Dariuszem Skicą (tel. 693 202 411).

Trzecią osią w bezdroża. Przyczepy off-roadowe Camppass 3

Artykuł pochodzi z numeru 5 (113) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator06.12.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News