artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Ubezpieczenia Sebastian
Gazowy piecyk Truma Combi 6 E od niedawna wyposażony jest w elektryczne elementy grzewcze
Gazowy piecyk Truma Combi 6 E od niedawna wyposażony jest w elektryczne elementy grzewcze

Truma Combi 6 E z nowymi funkcjami

Ogrzewania hybrydowe Truma Combi E oferują od niedawna jeszcze większą elastyczność. Mogą być zasilane gazem, energią elektryczną lub mieszanką obu źródeł energii.

Miłośnicy caravaningu, którzy cenią elastyczność wyboru źródła energii, szybkie ogrzewanie i długie prysznice, przy zakupie kampera lub przyczepy kempingowej powinni zwrócić uwagę na ogrzewanie postojowe marki Truma. To o tyle istotne, że nowe Combi 6 E jest produkowane z myślą o modelach pojazdów od roku 2020 wzwyż. Elektryczne elementy grzejne w Combi E są zintegrowane w wymiennik ciepła nagrzewnicy w zakładach Truma i nie da się ich domontować na rynku wtórnym.
Kto wszedł w posiadanie pojazdu kempingowego z najnowszym ogrzewaniem marki Truma, ten od razu zauważy różnicę. Dzięki dwóm elektrycznym elementom grzewczym o mocy 900 W zyskujemy do 25% szybsze ogrzewanie wnętrza i więcej ciepłej wody użytkowej. Ogrzewanie w kombinacji z gazem i jednym (900 W) lub dwoma (1800 W) elektrycznymi elementami grzewczymi to po prostu większa oszczędność gazu. W trybie boost urządzenie Combi 6 E ogrzewa wnętrze nawet o 25% szybciej – to idealne rozwiązanie na jesień lub zimę, gdy pokład pojazdu kempingowego się wychłodzi. Funkcja boost jest dostępna tylko wtedy, gdy różnica między temperaturą we wnętrzu pojazdu a ustawioną zadaną jest większa niż 10°C, a pojazd jest podłączony do sieci 230 V. Zimą? Szczególnie zauważymy dobrodziejstwo prętów grzewczych. Charakterystyka nagrzewania bojlera w ustawieniu „HOT” została zmieniona w taki sposób, że gdy bierzemy prysznic, woda szybciej osiąga wyższą temperaturę. Efekt? Nowe system Combi 6 E dłużej dostarcza ciepłą wodę i zapewnia większą przyjemność kąpieli. To także zasługa asymetrycznego 10-litrowego zbiornika ze stali szlachetnej, w którym woda zostaje lepiej wymieszana – nagrzewa się równomierniej i szybciej.

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Artykuł pochodzi z numeru 6/1 (103) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator26.07.20220