artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Torqeedo Travel. Najnowszej generacji elektryczny silnik do łodzi

Torqeedo Travel. Najnowszej generacji elektryczny silnik do łodzi

Czas czytania 2 minuty

Produkty Torqeedo charakteryzują się bezkompromisowym zaawansowaniem technologicznym, maksymalną efektywnością i pełną integracją systemową. Założona w 2005 roku w Starnberg w Niemczech firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją napędów elektrycznych i hybrydowych o mocy od 0,5 kW do 100 kW do zastosowań rekreacyjnych i komercyjnych.

Marka zaprezentowała właśnie swój najnowszy produkt. Legendarny silnik Travel, który od 2005 r. zachwyca użytkowników doskonałą wydajnością, użytecznością i konstrukcją, doczekał się godnego następcy, przenoszącego pierwowzór na kolejny poziom.
Nowa seria silników Torqeedo Travel zapewnia szeroki zakres zastosowań, zyskała bowiem wiele funkcji zorientowanych na użytkownika, aby sprostać jego indywidualnym potrzebom. Otwartość na potrzeby klientów stanowi fundament rozwoju produktów marki Torqeedo i znajduje odzwierciedlenie w cechach modelu Travel XP. Ten silnik o mocy aż 1600 W trafia w lukę na rynku.

Modułowa konstrukcja nowej serii Travel oferuje 4 pakiety do wyboru:

Adventure
Pakiet Adventure to silnik Travel o mocy 1100 W, bateria o pojemności 1080 Wh oraz innowacyjne systemy montażu i sterowania do kajaka, które umożliwiają bezproblemową i szybką podróż w wybrane miejsce.

Essential
Essential jest najlżejszym pakietem serii Travel. To zestaw zawierający silnik zaburtowy o mocy 1100 W oraz baterię o pojemności 1080 Wh.

Range
Pakiet Range oferuje baterię o pojemności zwiększonej do 1425 Wh, idealną dla tych, którzy lubią spędzić cały dzień na wodzie lub planują bardziej odległe podróże, oraz silnik o mocy 1100 W.

Power
Pakiet Power z łatwością napędzi większe łodzie – zarówno te pływające na spokojnych wodach przybrzeżnych, jak i te, które muszą mierzyć się z dużym wiatrem i wysoką falą. Wytrzymały silnik o mocy 1600 W i bateria o pojemności 1425 Wh sprawdzą się idealnie.

Oprócz samego pakietu pozostaje jeszcze możliwość wyboru wielu opcji dodatkowych dotyczących ładowania baterii, śruby napędowej i akcesoriów, co pozwala użytkownikom idealnie wykorzystać moc, sposób sterowania, przeniesienia napędu i nawigacji.

primemarine.com.pl/torqeedo

Torqeedo Travel. Najnowszej generacji elektryczny silnik do łodzi 1

Torqeedo Travel. Najnowszej generacji elektryczny silnik do łodzi 2
Zaprojektowano nowe protokoły komunikacyjne Torqeedo TorqLink oraz Bluetooth i Wi-Fi które umożliwiają użytkownikom połączenie się z nową aplikacją na smartfony o nazwie TorqView. Aplikacja umożliwia korzystanie z wielu nowych funkcji, takich jak mapy, dzienniki podróży i aktualizacje przez Internet

Artykuł pochodzi z numeru 3 (117) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator27.06.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Prime Marine
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News