artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian
Thule Urban Glide 3 – odświeżona wersja ikonicznego wózka dla aktywnych

Thule Urban Glide 3 – odświeżona wersja ikonicznego wózka dla aktywnych

Czas czytania 2 minuty

Szwedzka firma Thule wprowadziła na rynek nową wersję swojego hitu – wszechstronnego wózka dla aktywnych rodzin Thule Urban Glide. Nowość, czyli Thule Urban Glide 3, wyposażona jest w zestaw nowych funkcji i jest – po raz pierwszy – dostępna również w wariancie czterokołowym. To idealny wózek dla wszystkich, którzy chcą ze swoimi dziećmi nie tylko spacerować, ale też eksplorować nowe miejsca, wędrować w terenie czy pobiegać.

”Thule Urban Glide 3 stworzony został w oparciu o konstrukcję, która nie tylko zdobyła wiele międzynarodowych nagród, ale stała się też ulubionym wyborem rodzin z całego świata. To fundament naszej oferty, zapewniający doskonałe wzornictwo oraz funkcjonalność. Najnowsza wersja Thule Urban Glide 3 wprowadza ekscytujące nowe funkcje oraz wyczekiwany przez użytkowników wariant czterokołowy, co stanowi znaczący krok naprzód. Nowy wózek powstał w oparciu o głosy od użytkowników oraz naszą chęć stałego rozwijania i udoskonalania” - mówi Sara Berggren, Product Manager w Thule Group.

Więcej komfortu dla małych podróżników

Thule Urban Glide 3 jest stworzony dla rodzin, które żyją w ruchu. Nie ważne, czy chodzi o nawigowanie po miejskich ścieżkach czy wędrowanie po szlakach – ten lekki wózek nie zna kompromisów w kwestii wygody, funkcjonalności czy stylu. Wśród nowych funkcji i rozwiązań znalazły się:

  • Wygodna gondola dla wózka na każdy teren – dzięki opcjonalnego gondoli Thule Urban Glide Bassinet błyskawicznie możemy stworzyć wygodny wózek dla najmłodszych dzieci.
  • Wbudowany podnóżek, który wraz z odświeżonym bezstopniowym systemem pochylania oparcia zapewnia idealny komfort podczas spacerowej drzemki.
  • Powiększony daszek – zapewnia ochronę przed słońcem i deszczem, jednocześnie zapewniając świetną wentylację w ciepłe, letnie dni.

Szeroki wybór stylów

Dostępne będą trzy różne wersje Thule Urban Glide 3 – do każdej z nich będzie można zamontować stylową gondolę Thule Bassinet:

Thule Urban Glide 3: Klasyczny model na każdy teren, teraz wyposażony w nowy zestaw funkcji.
Thule Urban Glide 4-kołowy: wersja idealna do miasta, zapewniające niezrównaną manewrowość podczas eksplorowania miejskich tras.
Thule Urban Glide 3 double: Pojemny podwójny wózek, zaprojektowany tak, by mieścił się w drzwi, nie ograniczając przy tym komfortu dzieci.

Wózki dostępne są w nowych, harmonijnych kolorach

Model Thule Urban Glide 3 jest oferowany w kolorach Nutria, Mid Blue oraz Black, zaś Thule Urban Glide 4-kołowy – w Soft Beige oraz Black. W czarnych wersjach wykorzystywane są tkaniny barwione metodą solution-dye (barwienie w masie), która pozwala ograniczyć o 80% zużycie wody w porównaniu z tradycyjnymi metodami.

Więcej informacji o nowościach znaleźć można na stronie Thule.


Administrator24.03.2024 zdjęć 11
Artykuł powstał we współpracy z marką Thule
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News