ReklamaA1 - PRENUMERATA

PRZEGLĄD RYNKU

5 miesięcy temu  08.01.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Magazyn ma aż 11 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni

Magazyn ma aż 11 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni

Thetford, marka zajmująca się produkcją sanitariatów, chemii, lodówek i kuchenek do pojazdów kempingowych, otworzyła nowe centrum dystrybucji w Etten-Leur (miasto w południowej Holandii). To odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na rynkach całego świata.

Caravaning rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem jest chociażby ten news. Thetford European Distribution Centre (TEDC - tak nazywa się nowe centrum logistyczne) zajmować się będzie gromadzeniem produktów ze wszystkich fabryk na świecie i ich późniejszym rozsyłaniem do dystrybutorów.

Największą fabrykę swoich produktów nadal mamy w Etten-Leur, ale wiele innych rzeczy jest dostarczanych do nas z fabryk w Anglii, Włoszech, Ameryce i Chinach. Aby poprawnie zorganizować międzynarodową logistykę i zapewnić klientom jak najszybsze dostarczenie produktów, stworzyliśmy TEDC - komentuje Johan Vincenten, Dyrektor Operacyjny.

TEDC może poszczycić się powierzchnią rzędu 11 tysięcy metrów kwadratowych i miejscem dla 10 tysięcy tak zwanych euro-palet. W nowym magazynie przechowywane będą mobilne toalety, kuchenki gazowe, lodówki oraz tysiące małych produktów „chemicznych”, których używamy chociażby do eliminacji nieprzyjemnych zapachów z kaset toaletowych.

Ze względów logistycznych, przeprowadzka była trudnym wyzwaniem, nie mogliśmy zawieść klientów i wstrzymać dostawy na czas przeniesienia - dodaje Johan. - Na szczęście, dzięki zaangażowaniu wielu osób, udało się całość przeprowadzić niezwykle „gładko” i szybko, nawet przed zaplanowanym terminem. 

Nowy magazyn znajdziecie przy ulicy Nijverheidsweg 9-11 w Etten-Leur, Holandia. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony