ReklamaA1 - katalog ACSI

PRZEGLĄD RYNKU

10 miesięcy temu  10.07.2019, ~ Rafał Dobrowolski   

TakeOff - następna generacja caravaningu!

Do oficjalnego debiutu rynkowego holenderska firma poprzestaje na komunikacie, że będzie to zupełnie nowa koncepcja przyczep kempingowych. Pomysłodawcy zachęcają potencjalnych nabywców do śledzenia komunikatów na stronie internetowej www.easycaravanning.com, gdzie ruszy przedsprzedaż online.

Owiana dziś tajemnicą nowa propozycja rynkowa powstaje w ścisłej współpracy z holenderskim producentem naczep namiotowych Holtkamper. Rikus Hoving i Maarten de Roos pracują obecnie w Emmen (Holandia) nad realizacją nowego innowacyjnego produktu: „TakeOff”. Koncepcja przyczepy TakeOff nowej marki Easy Caravanning ma łączyć w sobie zalety przyczepy namiotowej i tradycyjnej przyczepy kempingowej. Pomysłodawcy ujawnili też, że w projekt zaangażowany jest holenderski producent namiotów – mowa o firmie Karsten znanej z namiotów nadmuchiwanych.

9 października w Utrechcie

Oficjalny debiut rynkowy zapowiedziano na 9 października 2019 roku podczas holenderskich targów branży caravaningowej "Kampeer & Caravan Jaarbeurs" w Utrechcie. Czego można oczekiwać od propozycji Holendrów?

- Przyczepa będzie otwierać swe podwoje w przeciągu 30 sekund, także podczas każdej przerwy w podróży, więc pozostając na holu za pojazdem ciągnącym – przybliża walory propozycji Maarten de Roos.- „TakeOff” będzie idealna dla bardzo kompaktowych samochodów z mniejszymi silnikami, a także dla pojazdów elektrycznych.

Voucher o wartości 1.000 EUR

Już dziś można zadeklarować chęć nabycia najnowszej przyczepy, a zachętą dla pierwszych stu klientów ma być kupon o wartości 1000 EUR do wydania na opcje wyposażenia dodatkowego i akcesoria turystyczne. Więcej informacji na: www.easycaravanning.com

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 4
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony