artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Strefa chłodu strefa mrozu. Yeticool Dual Zone

Strefa chłodu strefa mrozu. Yeticool Dual Zone

Czas czytania 2 minuty

Dual Zone brzmi enigmatycznie, ale taką właśnie funkcją może się pochwalić grupa produktów marki Yeticool, którą znajdziemy w ofercie firmy Arkas. Seria TX, bo o niej mowa, to przenośne lodówki z kompresorem, których kluczową zaletą są dwie niezależne komory chłodzenia. Co to oznacza dla użytkownika?

Wyobraźmy sobie, że w podróż zabieramy lodówkę, której funkcje niczym nie odbiegają od parametrów chłodziarek w naszej kuchni. Mamy część, w której produkty chłodzimy, utrzymując ich stałą świeżość, oraz komorę głębokiego mrożenia. A teraz zmniejszamy znacząco jej gabaryty, dodajemy kółka, poręczne uchwyty, kilka opcji zasilania, a także możliwość zdalnego sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Bluetooth na platformy Android oraz iOS. Zaś wbudowane w czytelny panel sterowania gniazdo USB pozwoli podładować nasz smartfon lub tablet. O tym, którą komorę i jaką temperaturą chłodzić lub mrozić produkty, decydujemy sami – w zakresie od -20 do + 20°C. Tak oto mamy sprzęt, który zapewni nam w wojażach nieoceniony komfort i gwarancję satysfakcji. 

Strefa chłodu strefa mrozu. Yeticool Dual Zone 1

Serię TX możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza – TX36GREY, TX50GREY oraz TX60GREY – to lodówki, które zasilamy z gniazda sieciowego lub zapalniczki samochodowej. Idealną opcją jest zakup zewnętrznej baterii SX1, o potężnej mocy 15600 mAh, która również posiada gniazda USB, co właściwie czyni z niej całkiem przyzwoity powerbank. A gdy mowa o tuningu lodówki, warto zaopatrzyć się w dedykowany pokrowiec termiczny, który skutecznie ochroni nie tylko obudowę przed mechanicznymi uszkodzeniami, ale przede wszystkim przed szybką zmianą temperatury wewnątrz sprzętu. Dodatkowo w lodówkach tej grupy możemy z łatwością zdemontować przegrodę i chłodzić całą przestrzeń wnętrza wybraną temperaturą. Takiej opcji nie posiada druga grupa produktów serii – TX75B oraz TX95B. Obie mają jednak kilka niespodzianek. W opcjach zasilania dostajemy dodatkowo możliwość zakupu i podłączenia baterii modułowej – SX4B o identycznej mocy jak wspomniana SX1, którą umieszczamy w specjalnie przygotowanym slocie. I na tym nie koniec, ponieważ specjalne gniazdo pozwala również zasilić sprzęt panelem fotowoltaicznym SP100W lub SP200W, co właściwie czyni lodówkę w pełni niezależną energetycznie. Niezłym rozwiązaniem opisywanych modeli jest możliwość zmiany kierunku otwierania klap oraz wbudowany otwieracz do butelek. Wszystkie maszyny serii TX posiadają wewnętrzne oświetlenie oraz ażurowe kosze.

Artykuł pochodzi z numeru 1 (109) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator30.09.20230
Artykuł powstał we współpracy z marką Arkas
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News