artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Strefa chłodu strefa mrozu. Yeticool Dual Zone

Strefa chłodu strefa mrozu. Yeticool Dual Zone

Czas czytania 3 minuty

Dual Zone brzmi enigmatycznie, ale taką właśnie funkcją może się pochwalić grupa produktów marki Yeticool, którą znajdziemy w ofercie firmy Arkas. Seria TX, bo o niej mowa, to przenośne lodówki z kompresorem, których kluczową zaletą są dwie niezależne komory chłodzenia. Co to oznacza dla użytkownika?

Wyobraźmy sobie, że w podróż zabieramy lodówkę, której funkcje niczym nie odbiegają od parametrów chłodziarek w naszej kuchni. Mamy część, w której produkty chłodzimy, utrzymując ich stałą świeżość, oraz komorę głębokiego mrożenia. A teraz zmniejszamy znacząco jej gabaryty, dodajemy kółka, poręczne uchwyty, kilka opcji zasilania, a także możliwość zdalnego sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Bluetooth na platformy Android oraz iOS. Zaś wbudowane w czytelny panel sterowania gniazdo USB pozwoli podładować nasz smartfon lub tablet. O tym, którą komorę i jaką temperaturą chłodzić lub mrozić produkty, decydujemy sami – w zakresie od -20 do + 20°C. Tak oto mamy sprzęt, który zapewni nam w wojażach nieoceniony komfort i gwarancję satysfakcji. 
Serię TX możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza – TX36GREY, TX50GREY oraz TX60GREY – to lodówki, które zasilamy z gniazda sieciowego lub zapalniczki samochodowej. Idealną opcją jest zakup zewnętrznej baterii SX1, o potężnej mocy 15600 mAh, która również posiada gniazda USB, co właściwie czyni z niej całkiem przyzwoity powerbank. A gdy mowa o tuningu lodówki, warto zaopatrzyć się w dedykowany pokrowiec termiczny, który skutecznie ochroni nie tylko obudowę przed mechanicznymi uszkodzeniami, ale przede wszystkim przed szybką zmianą temperatury wewnątrz sprzętu. Dodatkowo w lodówkach tej grupy możemy z łatwością zdemontować przegrodę i chłodzić całą przestrzeń wnętrza wybraną temperaturą. Takiej opcji nie posiada druga grupa produktów serii – TX75B oraz TX95B. Obie mają jednak kilka niespodzianek. W opcjach zasilania dostajemy dodatkowo możliwość zakupu i podłączenia baterii modułowej – SX4B o identycznej mocy jak wspomniana SX1, którą umieszczamy w specjalnie przygotowanym slocie. I na tym nie koniec, ponieważ specjalne gniazdo pozwala również zasilić sprzęt panelem fotowoltaicznym SP100W lub SP200W, co właściwie czyni lodówkę w pełni niezależną energetycznie. Niezłym rozwiązaniem opisywanych modeli jest możliwość zmiany kierunku otwierania klap oraz wbudowany otwieracz do butelek. Wszystkie maszyny serii TX posiadają wewnętrzne oświetlenie oraz ażurowe kosze.

ReklamaStrefa chłodu strefa mrozu. Yeticool Dual Zone 1
Pełną ofertę produktów Yeticool będzie można obejrzeć i przetestować na targach Camper Caravan Show w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 30 września – 2 października 2022 r.
W imieniu firmy Arkas serdecznie zapraszamy na stoisko 07 w hali E2.

Strefa chłodu strefa mrozu. Yeticool Dual Zone 2

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator24.05.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News