artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Specjaliści od detali. Kompleksowa oferta firmy Hype

Specjaliści od detali. Kompleksowa oferta firmy Hype

Czas czytania 3 minuty

Nasi stali czytelnicy na pewno kojarzą firmę Hype. To polski producent kamperów klasy premium, który buduje głównie na dobrze wyposażonych podwoziach marki Mercedes-Benz, dopieszczając swoje pojazdy rękoma specjalistów od mebli i tapicerki. Przywiązanie do detali, ale i zastosowane rozwiązania są tym, co robi największe wrażenie.

Hype wyposaża swoje pojazdy w szereg indywidualnych rozwiązań, w tym elektrycznie otwierane klapy serwisowe, ukrytą markizę czy wygodne fotele drugiego rzędu z możliwością pochylenia i przesunięcia oraz systemem Isofix. Nie znajdziecie tu plastikowych, delikatnych elementów – wszystko wykończone jest najwyższej jakości materiałami.
Firma prowadzi serwis pojazdów – swoich, ale nie tylko. – Pracujemy z kamperami każdej marki – zapewniają pracownicy zakładu. Zamontujesz tu klimatyzację, markizę, lodówkę, drzwi, okna czy jakiekolwiek inne elementy, ale też zlecisz przegląd pojazdu i przygotujesz go do kolejnego sezonu.
– Można zlecać nam naprawy uszkodzonych elementów zewnętrznych i wewnętrznych aut, rozwiążemy też wszelkie problemy z usterkami elektrycznymi. Montaż paneli fotowoltaicznych to kolejna usługa, którą oferujemy – wyliczają przedstawiciele Hype.
Specjalnością firmy są wszelkiego rodzaju siedziska i łóżka. Planujesz zamówić łóżko elektryczne? A może szukasz miejsca, w którym dokonasz montażu dodatkowych homologowanych siedzeń? Hype to właściwy kierunek poszukiwań.
– Nasz dział tapicerski wykona wszystkie możliwe modyfikacje w twoim kamperze – zapewniają właściciele. – Przerobimy np. fotele ze zwykłego busa na wygodne, zespolone, wyposażone w podłokietniki fotele kamperowe. Obszyjemy deskę rozdzielczą, kierownicę, ściany czy sufity. Dokonamy zmian tapicerskich, których nie powstydziłaby się niejedna marka na rynku.
Wszelkie części i akcesoria można nabyć w sklepie stacjonarnym przy siedzibie firmy, ale też na https://allegro.pl/uzytkownik/Hypecamper/sklep. Hitem są np. pompowane przedsionki marki Dometic oraz elementy ogrzewania czy klimatyzacji Truma i Webasto. Wraz z wyposażeniem można oczywiście zamówić montaż.

Komplet foteli zintegrowany z ławką

Specjaliści od detali. Kompleksowa oferta firmy Hype 1

Jest to system dwóch osobnych foteli zamontowanych na ramie, które mają regulowane nachylenie oparcia, regulowane wysunięcie w przód i w tył. Dodatkowo istnieje możliwość rozsuwania ich, co zwiększa przestrzeń dla pasażerów. Ławka jest zaprojektowana specjalnie z myślą o zabudowie kamperowej. Pod nią znajduje się wolna przestrzeń, którą można dowolnie zagospodarować.
Komplet dokumentacji umożliwia dostawienie dodatkowych miejsc siedzących w kampervanach. Jest to produkt homologowany, obowiązuje na niego gwarancja użytkowania, testy dla regulaminu R14 i R17.

Fotele pojedyncze

Specjaliści od detali. Kompleksowa oferta firmy Hype 2

Konstrukcja naszych foteli opracowana została z myślą o autach kempingowych. Są głęboko profilowane i szersze niż standardowe. Cechują je pełna regulacja oparcia, przesuw w przód i w tył, płynna regulacja nachylenia siedziska. Fotele posiadają w pełni regulowane podłokietniki.

Elektrycznie opuszczane łóżko

Specjaliści od detali. Kompleksowa oferta firmy Hype 3

Idealne rozwiązanie dla podróżującej rodziny. System pozwala na podnoszenie i opuszczanie łóżka do wymaganej wysokości tylko przy użyciu przycisku. Podniesienie do sufitu pozwala na wykorzystanie przestrzeni pod nim. Elegancka zabudowa i dodatkowe oświetlenie sprawiają, że łóżko po podniesieniu wygląda estetycznie. Samo łóżko jest wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego wymiaru i kształtu.

Przedsionek

Specjaliści od detali. Kompleksowa oferta firmy Hype 4

Skonstruowany z wyjątkowo trwałego i odpornego na działanie promieni UV materiału – Weathershield All-Season. Doskonale nadaje się do wyjazdów sezonowych i podróży w ekstremalnych warunkach pogodowych. Za dużą głębokością idzie przestronne wnętrze. Przedsionki z technologią nadmuchiwania jednopunktowego pompowane są przez zewnętrzny punkt, gwarantując mocną konstrukcję i łatwy montaż. Technologia z regulacją wysokości pozwala na precyzyjne mocowanie do wielu typów pojazdów. Produkt dostępny w ofercie sklepu stacjonarnego.

hypecamper.com

Artykuł pochodzi z numeru 6 (108) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator17.09.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką Hype
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News