artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Solidny kompozyt gwarancją jakości. Słupki dystrybucyjne Doktorvolt

Solidny kompozyt gwarancją jakości. Słupki dystrybucyjne Doktorvolt

Czas czytania 2 minuty

Zapewnienie turystom jak najlepszych warunków to duże wyzwanie dla właścicieli pól kempingowych. Jednym z takich udogodnień są urządzenia do dystrybucji prądu i wody. Słupki dystrybucyjne marki Doktorvolt stanowią idealne rozwiązanie dla poszukiwaczy bezpiecznego źródła prądu i wody. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dużą odpornością na różne czynniki zewnętrzne.

Ważnym komponentem słupka dystrybucyjnego jest stabilna i trudno palna obudowa, wykonywana z solidnego kompozytu, odporna na korozję, która gwarantuje jakość i długoletnie użytkowanie. Obudowa jest odporna na warunki atmosferyczne, dzięki temu nadaje się do montażu na zewnątrz. Bezpieczeństwo w miejscu, gdzie mamy jednoczesny dostęp do wody i prądu, to podstawa.
Fundament obudowy słupka dystrybucyjnego idealnie nadaje się do wkopania w ziemię, a to dzięki specjalnej podstawie przeznaczonej do montażu w terenie. Istnieje również możliwość zamówienia obudowy z fundamentem do montażu na betonowej powierzchni.
Aktualnie wprowadzamy na rynek nowe narzędzie – konfigurator rozdzielnic Doktorvolt, za pomocą którego każdy będzie mógł zaprojektować rozdzielnicę pod własne potrzeby.
Będzie można wybrać zarówno rodzaj rozdzielnicy, gniazda jak i zabezpieczenia wybranych przez siebie producentów. To narzędzie znacznie ułatwi pracę zarówno nam, jak i naszym klientom, ponieważ otrzymają produkt zgodny z własnymi preferencjami.

Solidny kompozyt gwarancją jakości. Słupki dystrybucyjne Doktorvolt 1

Poznaj produkty Doktorvolt

Producent: Doktorvolt
Dystrybutor: preis-zone.pl

Artykuł pochodzi z numeru 2 (110) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator19.09.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką Doktorvolt
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News