artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Serwis Campery Złotniccy zwiększa moce przerobowe

Serwis Campery Złotniccy zwiększa moce przerobowe

Czas czytania 2 minuty

Campery Złotniccy to nie tylko sprzedaż i wynajem kamperów czy przyczep kempingowych, ale również ich serwis. Firma spod Warszawy właśnie rozbudowała halę serwisową, dzięki czemu zwiększyła swoje możliwości.

W Campery Złotniccy serwisanci doposażą twój pojazd we wszelkie udogodnienia i wyeliminują nieprzewidziane usterki – na miejscu i od ręki.

– Oferujemy pełen zakres napraw mechanicznych kamperów i przyczep wszystkich marek, a nawet koniowozów. Świadczymy również usługi lakiernicze – wylicza właściciel firmy Łukasz Złotnicki. – Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich marek, jak Truma, Thetford, Dometic, Fiamma, Thule czy Victron Energy, dzięki czemu możemy realizować także naprawy gwarancyjne.

Serwisantom Campery Złotniccy można zlecić przegląd lub naprawę, ale i zwrócić się do nich z prośbą o pomoc w zdiagnozowaniu usterki. Firma przeprowadza również naprawy bezgotówkowe rozliczane z ubezpieczycielami. Na czas naprawy możesz oczywiście liczyć na pojazd zastępczy. 

Jeśli jesteś po lekturze naszego artykułu o serwisowaniu przyczep i kamperów, wiesz już, czym powinien charakteryzować się profesjonalny warsztat pojazdów kempingowych. Serwis firmy Campery
Złotniccy spełnia wszelkie wymagania, które stawiane są tego typu punktom, a zatrudnieni w nim fachowcy wykonują swoją pracę z zachowaniem najwyższej staranności i zgodnie z najlepszą wiedzą, kwalifikacjami oraz obowiązującymi przepisami prawa. W takim miejscu nie strach zostawić tak cenny przecież pojazd.

ReklamaSerwis Campery Złotniccy zwiększa moce przerobowe 1
Jak wspomnieliśmy na wstępie, firma Łukasza Złotnickiego prowadzi sprzedaż i wynajem pojazdów kempingowych. Mowa o dużej flocie dostępnych od ręki pojazdów – kompleksowo wyposażonych, bezusterkowych i po prostu gotowych do drogi, w czym zasługa m.in. dostępnej na miejscu hali serwisowej. Jak zapewniają gospodarze, nie ma we flocie auta, które nie byłoby wyposażone w klimatyzację dachową, markizę, bagażnik na rowery, solar czy kamerę cofania, a w niektórych przypadkach również w nowoczesną instalację solarną, akumulatory o dużej pojemności, filtry wody oraz car-audio, tak aby przed kupnem czy wynajmem można było przetestować nie tylko pojazd, ale też funkcjonalność wyposażenia dodatkowego.

campery-zlotniccy.pl


Krzysztof Dulny 25.11.20220 zdjęć 5
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News