artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian
S-Camp w kilku odsłonach

S-Camp w kilku odsłonach

Czas czytania 3 minuty

Bieruń to miasto położone w województwie śląskim. To tam znajduje się centrala firmy S-Camp, obecnej na rodzimym rynku caravaningowym od 1990 roku. Obecnie dystrybutor z południa Polski może pochwalić się jednym z najnowocześniejszych parków dla pojazdów kempingowych, samoobsługowym sklepem caravaningowym, pomocą drogową typu assistance i dystrybucją wielu marek.

Debiut marki S-Camp zbiegł się w czasie z początkiem gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Pierwsze szlify w branży zdobywała, importując pojazdy używane, aby w roku 2000 objąć generalne przedstawicielstwo firmy LMC, a 13 lat później zostać oficjalnym przedstawicielem luksusowych kamperów marki Concorde, uznawanej dzisiaj za prestiżową. Rozwój firmy nie zwalniał tempa. W efekcie sprawnej polityki marketingowej i handlowej S-Camp jest obecnie przedstawicielem 9 marek: Concorde, Carthago, Hobby, Dethleffs, Sunlight, Roller Team, CI, Elnagh, i Mc-Louis.

Firma to jednak nie tylko sprzedaż, ale też serwis. Przedstawiciel S-Camp zaznacza: – Działalność caravaningowa nie opiera się wyłącznie na sprzedaży pojazdów, ale również obsłudze posprzedażowej i serwisowej. Dla nas ważne jest, aby klient miał możliwość sprawnego usunięcia usterek. Uważamy, że sprzedawane przez nas pojazdy powinny mieć obsługę serwisową na najwyższym poziomie, dlatego podjęliśmy decyzję o rozbudowie serwisu. Wkrótce otwarcie nowoczesnej hali serwisowej zdolnej obsłużyć 4 pojazdy, co z już istniejącymi stanowiskami, pozwoli pracować nad 7 pojazdami lub przyczepami jednocześnie. Dla klientów stworzona zostanie specjalna poczekalnia, gdzie na wzór standardów wyznaczanych przez ASO będzie można zaczekać na odbiór pojazdu w spokojnej atmosferze. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do jeszcze sprawniejszego i szybszego serwisowania kamperów przy zachowaniu najwyższych standardów.

ReklamaS-Camp w kilku odsłonach 1
S-Camp przewidział też wybudowanie show roomu, w którym odbierzemy wymarzony pojazd. Tam też otrzymamy profesjonalny instruktaż. Ciekawym pomysłem jest samoobsługowy sklep. Każdy klient będzie mógł samodzielnie wybrać asortyment i zapłacić za wszystko przy jednej kasie – tak samo jak w sklepach wielkopowierzchniowych. To bardzo dobra informacja dla wszystkich caravaningowców ze Śląska poszukujących dodatkowych akcesoriów.

Należy wspomnieć, że kampery można kupić i serwisować we wszystkich oddziałach S-Campu. W tej chwili poza centralą w Bieruniu znajdziemy je w Lublinie, Częstochowie i Radomsku.

s-camp.pl


Redakcja28.11.2022 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News