artykuły

PRZEGLĄD RYNKU
Przedsionek w wersji ekonomicznej

Przedsionek w wersji ekonomicznej

Jeżeli przeraża was cena renomowanych przedsionków dostępnych na rynku, to warto zainteresować się włoską propozycją marki Conver, której dystrybutorem jest poznańska firma CamelCamp.

Seria ASPEN, w zależności od rozmiaru, dostępna jest w cenie już od 3984 zł brutto. A co z jakością? Producent deklaruje, że dach wykonany jest z podwójnego materiału PVC o grubości 500 g/m2. Boczne ściany pokryto poliestrem z dodatkową siatką. Można je łatwo zamontować i zdjąć, a to dzięki zamkom błyskawicznym. Nie zabrakło też dodatkowych okien zarówno od frontu, jak i boków przedsionka. Cały stelaż to porządne aluminium z możliwością swobodnej regulacji. W zestawie otrzymujemy również zasłony.
Przedsionki ASPEN występują w różnych długościach dopasowanych do poszczególnych przyczep kempingowych. W ofercie znajdziemy rozmiary od 741 do nawet 1020 cm. Cena uzależniona jest właśnie od długości, kosztują: od 3984 do 5655 zł brutto za największy dostępny model. Na liście opcji jest też możliwość zakupu dodatkowego aneksu kuchennego, który może być wykorzystywany jako przestrzeń magazynowa, np. na przechowywanie rowerów. Ciekawą opcją jest możliwość dołożenia „pokoju dla gości”. W ten sposób w przedsionku możemy stworzyć dodatkowe miejsce do spania nawet dla 2 osób dorosłych. W ciepłe letnie wieczory i noce będzie jak znalazł.

Dystrybutor: CamelCamp

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator22.11.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW