artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Prestiż pod butem. Dywaniki Auto VIP

Prestiż pod butem. Dywaniki Auto VIP

Czas czytania 2 minuty

Auto VIP to firma rodzinna z ogromnym, kilkunastoletnim już doświadczeniem w produkcji wszelkich rodzajów dywaników samochodowych. NIe tak dawno firma z sukcesem weszła na rynek caravaningowy i wiele osób kojarzy ich kampera nie tylko z branżowych targów, ale też ze zlotów, w których właściciele Auto VIP chętnie uczestniczą. 

Tak to bowiem czasami bywa, że stykając się z jakimś tematem służbowym można niechcący złapać bakcyla i zarazić się nową pasją. Dokładnie taki scenariusz stał się udziałem właścicieli Auto Vip. Owocem tej pasji jest oferta wymiarowania i wykonania spersonalizowanych dywaników do dowolnego kampera lub przyczepy już w kilkanaście godzin! Znając specyfikę pojazdów mieszkalnych wynikającą również z ich użytkowania od strony praktycznej, specjaliści z Auto VIP są w stanie wykonać dywaniki spełniające najwyższe wymagania klientów - od jakości materiałów począwszy, poprzez precyzję wykroju, na poziomie wykończenia skończywszy. 

Indywidualne zamówienia specjalne to dla Auto VIP wyzwania, których podejmują się z radością, poszerzając swoje i tak już bogate portfolio. Firma może poszczycić się wieloma unikalnymi realizacjami w nietypowych pojazdach, które skrzętnie kataloguje na swojej stronie internetowej. Każda osoba szukająca dywaników do swojego pojazdu mieszkalnego może się tam zapoznać z wykonanymi dotąd projektami i zainspirować. W przypadku pytań i wątpliwości Auto VIP zaprasza do kontaktu bezpośredniego w celu wypracowania idealnego rozwiązania.

autovip.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator09.04.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Autovip
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News