Reklama
Bilbord Dometic podstrony

PRZEGLĄD RYNKU

6 miesięcy temu  17.07.2019, ~ Krzysztof Dulny   

PC 4/2019: Nowy numer i coś e-xtra...

Już 2 sierpnia trafi do sprzedaży kolejne wydanie „Polskiego Caravaningu”. Ciekawych tekstów nasi autorzy przygotowali dla was tyle, że na 108 stronach pomieściliśmy tylko część z nich. Ale żadna strata, bowiem wraz z tym numerem wprowadzamy rozszerzenie papierowego PC w postaci elektronicznej, w którym pomieścimy tyle tekstów i zdjęć, ile tylko zapragniemy!

Ile to już razy żaliliśmy się, że nasze czasopismo nie jest z gumy i nie jesteśmy w stanie pomieścić na naszych łamach wszystkich artykułów, które na publikację zasługują. Uwierzcie, nie ma nic trudniejszego w procesie składu niż zamknięcie się w ustalonej liczbie stron. Bo brak atrakcyjnych treści nigdy nie jest problemem, co oczywiście cieszy, ale cieszy jeszcze bardziej – a myślę, że ucieszy i Was – wiadomość o „e-xtra”. To specjalny e-dodatek do „Polskiego Caravaningu”, do którego trafiać będzie nadwyżka materiałów, a otrzymywać go będą gratis drogą mailową wszyscy aktywni prenumeratorzy. Oprócz materiałów, które nie zmieściły się „na papierze”, znajdziecie tam również uzupełnienia niektórych treści z gazety, takie jak dodatkowe zdjęcia czy ciekawostki. Jeszcze więcej do czytania w tej samej cenie? Moim zdaniem dobry deal! 

Jednak i w głównym wydaniu jest co czytać. Numer otwieramy obszerną zapowiedzią Caravan Salon, z którego dowiecie się, jakie premierowe pokazy zaplanowali wystawcy. Zapowiadamy, ale i relacjonujemy - tym razem największą na świecie imprezę overlandowo-off-roadową. O Abenteuer & Allrad w Bad Kissingen słyszała zapewne większość osób interesujących się off-roadem, ale w środowisku caravaningowym impreza jest zdecydowanie mniej znana. Niesłusznie! Na łamach zachęcamy ponadto do odwiedzenia Szwecji i Chorwacji - obie destynacje cieszą się wśród caravaningowców zasłużoną popularnością. Tą drugą objechaliśmy zresztą osobiście, odwiedzając po drodze kilka kempingów, z których najciekawsze polecamy. Przeczytacie również o jeździe przyczepą zgodnie z prawem, o seryjnej produkcji kampera w Polsce, o naszych wrażeniach z tastów Ilusiona XMK 690 oraz BusKampera w wersji Adventure, o Kumie (polskiej przyczepce dla fanów off-roadu), koncepcyjnej przyczepce od BMW i The North Face (również dla off-roadowców, ale tych o większej tolerancji na niskie temperatury), o technologii absorpcyjnej, roletach i nowościach na sezon 2020. A to jeszcze nie wszystko!

Numer pojawi się w sprzedaży już 2 sierpnia. Nie możesz znaleźć „Polskiego Caravaningu” w sklepach? Zachęcamy do wykupienia prenumeraty naszego magazynu, co możecie zrobić TUTAJ lub pisząc na adres paulina.badurek@goldman.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony