artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Odkrywaj świat w komfortowych warunkach

Odkrywaj świat w komfortowych warunkach

Czas czytania 3 minuty

Ponieważ w ostatnich latach coraz częściej dokuczają nam fale upałów, na forach poświęconych caravaningowi nie ustają dyskusje na temat klimatyzacji w kamperach i przyczepach kempingowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, marka Sinclair, obecna na rynku od 21 lat, stworzyła klimatyzator, który pozwala czuć się komfortowo w każdych warunkach klimatycznych – przez cały rok.

Klimatyzatory dachowe to urządzenia, które zapewnią komfort cieplny w trakcie pobytu w kamperze – czy to podczas piekielnych upałów, czy w chłodniejsze dni. Urządzenia marki Sinclair pracują w zakresie od −5 do 46°C (w zależności od trybu), instalacja jest łatwa, a jeszcze prostsze jest sterowanie. Wyposażone są w bezprzewodowy pilot, moduł Wi-Fi, wyświetlacz LCD, wbudowane oświetlenie LED i programator dzienny. Dzięki adapterowi dachowemu ASV-PA montaż staje się prosty i wygodny. Dodatkowo klimatyzatorem można sterować poprzez aplikację, która dostępna jest na systemy operacyjne Android i iOS.
W ofercie firmy Sinclair znajdziemy 2 modele klimatyzatorów: ASV-25BS (moc chłodnicza – 2,6 kW, moc grzewcza – 2,4 kW) oraz ASV-35BS (moc chł. – 3,6 kW, moc grz. – 3,4 kW), które pracują cicho, nie zakłócając wypoczynku. To istotne dla wszystkich tych, którzy uważają caravaning za synonim wyciszenia.
Aby zainstalować taki klimatyzator, wymagana jest grubość dachu na poziomie 30-80 mm oraz otwór montażowy o wymiarach 400 × 400 mm. Zasilanie jest jednofazowe (230 V/50 Hz), a cała konstrukcja smukła i łatwa w czyszczeniu. 2-letnia gwarancja to dodatkowy atut.

Odkrywaj świat w komfortowych warunkach 1

Klimatyzatory Sinclair z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem. Zgrany zespół profesjonalistów zapewnia doskonałą współpracę z partnerami w wielu krajach na całym świecie.
Polityka Sinclair Global Group opiera się na zasadach długoterminowej kooperacji i tworzeniu wysokiej jakości produktów. Firma regularnie organizuje szkolenia techniczne w swojej akademii, aby mieć pewność, że wszyscy jej partnerzy dysponują aktualnymi informacjami o nowościach. W Polsce marka Sinclair obecna jest od 2005 roku, a jej wyłącznym przedstawicielem jest Technika Chłodzenia Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu. Przemyślana i konsekwentnie realizowana polityka sprzedaży, dobra jakość produktu, zaplecze techniczne oraz duże stany magazynowe sprawiają, że klimatyzatory tej marki cieszą się coraz większym uznaniem, co potwierdzają oficjalne statystyki sprzedaży HVAC.
W 2022 roku wygląd i waga klimatyzatora marki Sinclair zostały odświeżone. To smukłe i eleganckie urządzenie nadaje się do każdego wnętrza. Waga jednostki zewnętrznej wynosi jedynie 35 kg. Na rynku klimatyzatorów dachowych do kamperów to naprawdę nowoczesne i lekkie rozwiązanie.

Funkcje klimatyzatora

Moduł Wi-Fi
Klimatyzator wyposażony jest w moduł Wi-Fi, umożliwiający jego obsługę przez specjalną aplikację na smartfony. Dzięki temu urządzeniem można sterować za pomocą telefonu, korzystając z bogatej listy funkcji urządzenia.

Ekologiczny i wydajny czynnik
Klimatyzatory dachowe Sinclair pracują w oparciu o ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy R32.

Funkcja „I feel”
Czujnik zainstalowany w bezprzewodowym pilocie pozwala kontrolować przepływ powietrza oraz temperaturę.

Wygodna funkcja „SLEEP”
3 programy „sleep” pozwalają dostosować klimatyzator do naszych potrzeb podczas snu.

Bezprzewodowy pilot
Bezprzewodowy pilot został wyposażony w funkcje: ustawienia prędkości wentylatora, tryby auto, chłodzenie, grzanie, osuszanie, tryb nocny, podświetlenie, x-fan, temperatura wewnątrz, timer wł./wył., naprzemienna praca żaluzji nawiewu, blokada rodzicielska.

Regulowane żaluzje
Funkcja ta pozwala na regulowanie ustawień żaluzji jednostki wewnętrznej, umożliwiając rozprowadzenie powietrza zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Cena katalogowa netto za model:
ASV-25BS – 5267 zł
ASV-35BS – 5397 zł

Artykuł pochodzi z numeru 4 (112) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator13.11.2023 zdjęć 3
Artykuł powstał we współpracy z marką Technika Chłodzenia Sp. z o.o.
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News