artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Odkryj nowy wymiar podróży z firmą Tapsam

Odkryj nowy wymiar podróży z firmą Tapsam

Czas czytania 2 minuty

W świecie dynamicznych zmian coraz więcej osób poszukuje nietypowych rozwiązań w zakresie podróży i mobilności. W tym kontekście warto przyjrzeć się bliżej firmie Tapsam, która zyskuje uznanie dzięki profesjonalnej zabudowie samochodów. Jeśli marzysz o dopasowanym do Twoich potrzeb pojeździe, dobrze trafiłeś.

Tapsam od niemal 30 lat stanowi autorytet w dziedzinie zabudowy samochodów.
– Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, oferując klientom wyjątkowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb – zaznacza Marcin Świerz, podkreślając doświadczenie zespołu. – Niezależnie od tego, czy to elegancki Mercedes, dynamiczny Volkswagen, czy solidny Man, nasi fachowcy gwarantują, że każdy pojazd stanie się symbolem stylu, komfortu i funkcjonalności.
Innowacyjne podejście do zabudowy sprawia, że Tapsam jest jednym z liderów w branży, dostarczając klientom unikatowe doświadczenia z podróży. – Z przyjemnością spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, budując trwałe relacje oparte na doskonałej jakości usług. – dodaje Marcin Świerz. O tym, że nie są to słowa rzucane na wiatr, świadczy zaufanie, którym obdarzyło firmę wiele znanych osobistości. Kamil Labuda, Bartosz Zmarzlik czy Nicki Pedersen to tylko kilka nazwisk osób, które korzystają z usług Tapsam w dziedzinie zabudowy samochodów.
W tym roku firma wzięła udział w Warsaw Motorcycle Show – największych targach motocyklowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyły się 22-24 marca. – Była to wyjątkowa okazja, aby zaprezentować nasze najnowsze osiągnięcia w dziedzinie przebudowy pojazdów – komentuje Marcin z Tapsam Designs. – Nasz zespół ekspertów będzie aktywnie uczestniczył w wydarzeniach branżowych, prezentując nowoczesne koncepcje oraz najświeższe technologiczne innowacje, które definiują przyszłość mobilności.
Dodajmy, że na stronie internetowej firmy pojawiła się niedawno zakładka „na sprzedaż”, gdzie wystawione na – nomen omen – sprzedaż zostały już gotowe, firmowe pojazdy, których możesz zostać właścicielem. Mowa o samochodach eksploatowanych przez krótki czas, a zatem w doskonałym stanie technicznym. Warto zajrzeć na: https://tapsam.pl/na-sprzedaz/.

Zaglądać warto również m.in. na facebookowy profil Tapsam, na którym firma dzieli się realizacjami. Niech przemówią zdjęcia.

tapsam.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator10.05.2024 zdjęć 5
Artykuł powstał we współpracy z marką Tapsam
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News