artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper
Nowe i dobrze wyposażone. Kampery w ofercie Campery Złotniccy

Nowe i dobrze wyposażone. Kampery w ofercie Campery Złotniccy

„Kompleksowa” to najlepszy opis oferty firmy Złotniccy spod Warszawy. W Lesznowoli zarówno wynajmiesz, jak i kupisz kampera, a fachowcy z serwisu nie tylko wyposażą twój pojazd we wszelkie udogodnienia, wyeliminują też nieprzewidziane usterki – na miejscu i od ręki.

Zdarza się czasem, że w dniu wyjazdy na urlop odbieramy telefon z informacją o uszkodzeniu naszego kampera przez poprzedniego użytkownika. W przypadku Campery Złotniccy takie ryzyko nie istnieje – właśnie za sprawą prowadzonego przez firmę serwisu. Taką możliwość minimalizuje również duża flota dostępnych od ręki pojazdów, na którą składają się auta samych renomowanych marek. Roller Team, Chausson, Benimar i Panama to ścisła czołówka, jeśli chodzi o pojazdy rekreacyjne, o czym każdy klient podwarszawskiej firmy może się przekonać – czy korzystając z usług wynajmu, czy też kupując nowego lub używanego kampera na własność.

Pośród dostępnych pojazdów każdy znajdzie taki, który spełni jego oczekiwania. Wybierać można spośród alków i kamperów półzintegrowanych, maksymalnie 2-letnich, a przeważnie z bieżącego roku. Bez względu na upatrzony model klient może być pewien, że do jego rąk trafi pojazd bogato wyposażony. Jak zapewniają gospodarze, nie ma we flocie auta, które nie byłoby wyposażone w klimatyzację dachową, markizę, bagażnik na rowery, solar czy kamerę cofania, a w niektórych przypadkach również w nowoczesną instalację solarną, akumulatory o dużej pojemności, filtry wody oraz car-audio – tak aby można było przetestować nie tylko pojazd, ale też funkcjonalność wyposażenia dodatkowego.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Więcej na: campery-zlotniccy.pl


Krzysztof Dulny 07.10.20220 zdjęć 5