ReklamaA1 - katalog ACSI

PRZEGLĄD RYNKU

10 miesięcy temu  11.07.2019, ~ Rafał Dobrowolski   

Nowa strona internetowa Teleco i Telair 

Swoją nową, ultranowoczesną, wysoce informacyjną stronę - www.telecogroup.com - prezentuje Teleco Group. Witryna zaprojektowana z myślą o dostępie za pomocą urządzeń przenośnych debiutuje w 5 językach. Póki co brak polskiego.

Innowacyjny portal internetowy ma oferować najwyższej klasy rozwiązania projektowe i graficzne umożliwiające płynne surfowanie. Zarówno z poziomu komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń przenośnych. 

Nowością jest katalog online rozwijany z menu głównego. Sprzęt do odbioru sygnałów telewizyjnych, klimatyzatory postojowe, falowniki, telewizory, urządzenia satelitarne i do nawigacji, kamery, systemy multimedialne, moduły fotowoltaiczne… Produkty są podzielone według kategorii i mogą być prezentowano w 5 językach (włoskim, niemieckim, angielskim, francuskim i holenderskim).

Nowa jest też sekcja poświęcona europejskim targom, w których uczestniczy Teleco, bezpośrednio lub za pośrednictwem swoich partnerów biznesowych. Użytkowników sprzętu włoskiego producenta zainteresuje sekcja "Partner serwisowy", w której znajduje się mapa geolokalizacyjna wszystkich centrów serwisowych w Europie: z adresem, numerem telefonu i adresem e-mail. 

Uzupełnienie nowej witryny jest dział z instrukcjami wszystkich produktów znajdujących się obecnie w katalogu oraz dział z informacjami technicznymi. Cóż, póki co najczęściej poradniki (np. dotyczące montażu urządzeń zabudowanych) są tylko w języku włoskim.

Fot. www.telecogroup.com

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony