artykuły

PRZEGLĄD RYNKU
Reklama2021 Bilbord - PKO bezplatna [4] 12.07-26.07 Kasia
Nowa siedziba CarGO! Pomorze już wkrótce

Nowa siedziba CarGO! Pomorze już wkrótce

CarGO! rozwija swoją pozycję na Pomorzu. Dotychczasowa placówka firmy zostanie zastąpiona siedzibą na działce o powierzchni 7000 m2. Dzięki temu CarGO! Pomorze pomieści nie tylko salon, ale również sklep i halę serwisową z pięcioma stanowiskami o łącznej powierzchni 1000 m2. A to oznacza, że CarGO! stworzy jeden z większych na ten moment salonów caravaningowych w Polsce.

Jeśli nie mieliście dotąd okazji zapoznać się z ofertą firmy, to zdecydowanie warto to nadrobić. CarGO! Pomorze jest obecnie największym dealerem przyczep kempingowych Hobby w Polsce. Firma jeszcze w 2020 roku osiągnęła tytuł lidera sprzedaży roku. Dodatkowo od niedawna CarGO! Pomorze jest też dealerem prestiżowej niemieckiej marki Morelo. Zainteresowanie segmentem premium wzrasta, dlatego przedstawiciele firmy są przekonani, że rozbudowa siedziby pozytywnie wpłynie na kolejne działania związane ze sprowadzaniem i sprzedażą pojazdów Morelo w Polsce.

Nowa siedziba oznacza nie tylko możliwość obsłużenia większej liczby klientów pod kątem wydań pojazdów, ale również samego serwisu. To o tyle istotne, że zapotrzebowanie na bieżące naprawy czy przeglądy kamperów wciąż wzrasta, a każdy dobry serwis caravaningowy jest w Polsce na wagę złota. Innymi słowy, na brak klientów CarGO! narzekać na pewno nie będzie.


Krzysztof Dulny 23.06.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW