artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Nie tylko klimatyzacja dachowa. Dreiha do pojazdów rekreacyjnych

Nie tylko klimatyzacja dachowa. Dreiha do pojazdów rekreacyjnych

Czas czytania 4 minuty

Od niemal 20 lat kojarzona na polskim rynku jako producent ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji dla minibusów, autobusów, traktorów czy pojazdów wojskowych firma Sanz Clima od kilku lat prężnie rozwija ofertę pod kątem pojazdów rekreacyjnych, kamperów i przyczep. Znajdziemy w niej m.in. klimatyzatory dachowe, klimatyzacje podłogowe oraz lodówki mobilne i pod zabudowę, wszystkie oferowane pod marką Dreiha.

Klimatyzatory dachowe...
Flagowym produktem w ofercie Sanz Clima jest klimatyzacja dachowa Dreiha, dostępna w wariantach 2.5 i 3.5 (2500 i 3500 W): pierwsza – zaprojektowana do pojazdów kempingowych o długości 4-6 m, druga – do kamperów 7-10-metrowych. Ten cieszący się coraz większą popularnością system klimatyzacji umożliwia regulację temperatury wnętrza w zakresie od 16 do 30°C, zapewniając komfort zarówno w upalne, jak i chłodne dni. Podobać się może nowoczesny, aerodynamiczny kształt klimatyzatorów Dreiha, jak również ich najwyższej jakości wykonanie. Cicha praca, pilot zdalnego sterowania, 4 stopnie prędkości wentylatora, funkcja turbo, wymienny i łatwy w czyszczeniu filtr czy intuicyjny panel sterowania to atrybuty, które dopełniają obrazu produktu z górnej półki.

Nowością w ofercie jest lżejszy (35 kg) i wyposażony w moduł Wi-Fi Dreiha Atmos 2.6 / 3.6. Do instalacji tego klimatyzatora nie jest potrzebna rama uszczelniająca, zalecana przy montażu modeli Dreiha 2.5 i Dreiha 3.5.

Nie tylko klimatyzacja dachowa. Dreiha do pojazdów rekreacyjnych 1

...a może podłogowy?
Instaluje się go wewnątrz pojazdu – pod łóżkiem, kanapą czy szafą, dzięki czemu pozostaje niewidoczny dla oczu, a co za tym idzie – nie zaburza estetyki oraz nie zmienia środka ciężkości i wysokości kampera/przyczepy. Klimatyzator podłogowy Dreiha In Air 2.5 to kompaktowy i niezwykle łatwy w montażu produkt, przeznaczony do pojazdów o długości do 8 m.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian
Ze względu na układ pojazdu i umiejscowienie klimatyzatora emitowanym powietrzem możesz sterować w 3 dowolnych kierunkach, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Cichą i wydajną pracę zapewniają pompa ciepła i grzałka elektryczna EER/COP o wysokim standardzie 500 W. Cyrkulacja powietrza na zewnątrz odbywa się przez podłogę i ściany, nie przeszkadzając innym blisko zaparkowanym pojazdom. Całością można zarządzać zarówno za pośrednictwem pilota, jak i panelu sterującego. Urządzenie może pracować również podczas jazdy, do czego niezbędny będzie zestaw zasilacza 12 V DC.

Lodówki
Uzupełnieniem oferty są lodówki, zarówno przenośne, jak i do zabudowy. Linia tych ostatnich powiększyła się ostatnio o modele 85- i 90-litrowe: CBX85 i CBX90. Bez względu na pojemność wszystkie modele mają strefy mrożenia i chłodzenia, szufladę wewnętrzną, wyjmowane przegrody w drzwiach, wyświetlacz ze wskaźnikiem temperatury i system bezpieczeństwa zamykania drzwi. Ich montaż w meblach kuchennych jest łatwy, a sterowanie nimi możliwe za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Dreiha CBX.

Jeśli zaś chodzi o modele przenośne, ich oferta jest niezwykle bogata – na pewno znajdziesz tu taki, który spełni twoje oczekiwania. Urządzenia Dreiha Cooling Box zostały stworzone dla tych, którzy cenią jakość idącą w parze z funkcjonalnością i nowoczesnym designem.

Oficjalnym dystrybutorem marki Dreiha w Polsce jest polska filia Sanz Clima, firma z siedzibą w Hiszpanii. Wszystkie produkty z oferty znajdują się w magazynie w Polsce i są dostępne praktycznie od ręki.

ReklamaŚródtekstowy 2 ACSI

Krzysztof Dulny 08.05.20230
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News