ReklamaA1 - katalog ACSI

PRZEGLĄD RYNKU

7 miesięcy temu  30.11.2019, ~ Rafał Dobrowolski   

N4000 – nowe lodówki Thetford

Fot. www.thetford.com

Z debiutem serii N4000 holenderski producent gwarantuje wysoką wydajność absorpcyjnych lodówek bez względu na rodzaj zasilania. I wahania napięcia w przyłączach prądowych na kempingach.

Wszyscy wiemy, że zasilanie prądem zmiennym na kempingach nie zawsze jest stabilne. Piwo w lodówce nie jest tak zimne, jakbyś sobie tego życzył? Często się tak dzieje na przeludnionych kempingach, gdy napięcie zasilające jest mniejsze niż 230 V, co negatywnie wpływa na wydajność lodówki. Dzięki opatentowanej technologii PWM (skrót od: Pulse Width Modulation) wbudowany w urządzenie z serii N4000 sterownik wygładza zmiany natężenia prądu elektrycznego i jego napięcia. Po podłączeniu do sieci naszego „domu na kołach” zapewniamy sobie optymalne chłodzenie urządzenia – bez względy czy napięcie wyjściowe waha się od 205V do 250V. Krótko mówiąc, chłodziarka jest stabilna pomimo wahań napięcia zasilania.

Kompatybilne z systemem CI-BUS

Nowe lodówki Thetford zaprojektowano z uwzględnieniem standardu przesyłu danych CI-BUS. Podłączenie takiej do magistrali danych daje możliwość sterowania lodówką wprost z centralnego wyświetlacza, którym zawiadujemy dziś np. ogrzewaniem postojowym. 

Najnowsze lodówki to też zmodernizowane wnętrza i nowe panele sterowania. Seria N4000 będzie instalowana w nowych pojazdach kempingowych z początkiem 2020 roku. Jednym z popularniejszych modeli będzie N4142 A o pojemności 142 litrów (w tym 15-litrowy zamrażalnik). Taka lodówka typu „slim” ma wymiary 41.8 × 56.1 × 150 cm. Stopniowo pojawią się kolejne modele, które docelowo zastąpią generację lodówek z serii N3000. Nie zmieni się tylko jedno. Thetford na swe urządzenia udziela 3-letniej gwarancji.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony