artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord caravanssalon mtp ZLOT 06.07-23.10 Sebastian
Montaż domu w ciągu 3 dni? To możliwe! Oferta Mójdomek.pl wybierana coraz częściej

Montaż domu w ciągu 3 dni? To możliwe! Oferta Mójdomek.pl wybierana coraz częściej

Nosisz się z przeprowadzką? Plany może ci pokrzyżować obecna sytuacja na rynku materiałów budowlanych. Rekordowe ceny i kiepska dostępność sprawiły, że ludzie zaczęli szukać alternatywy. Interesującą propozycję ma firma Mójdomek.pl, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferuje całoroczne moduły mieszkalne o powierzchni od 48 do nawet 140 m2.

Tego typu konstrukcje mają nad budownictwem tradycyjnym fundamentalną przewagę w postaci konkurencyjnej ceny, ale zalet jest więcej. Dotychczasowi klienci docenili przede wszystkim fakt, że korzystając z oferty białostockiej firmy, obeszli cały proces budowania, a co się z tym wiąże – zaoszczędzili nie tylko pieniądze, ale i czas. Takie domy w 99% powstają na hali produkcyjnej, a moduły dostarczane są na miejsce montażu – tam osadzane są na przygotowanym podłożu i łączone. W zależności od stanu wykończenia takiego obiektu montaż może trwać od jednego do trzech dni.
Warto wspomnieć, że firma realizuje nie tylko projekty modułów mieszkalnych, ale również domków letniskowych czy modułów biurowych. Bez względu na przeznaczenie obiektu klient decyduje o jego wyposażeniu. Może zażyczyć sobie założenia instalacji elektrycznej, hydraulicznej i wodociągowej, może poprosić o ułożone podłogi czy okładziny na ścianach, a nawet domówić tak indywidualne elementy, jak łóżka czy AGD. Bez względu na dokonane przez zlecającego wybory kompletne, wyposażone już konstrukcje dostarczane są na miejsce montażu – tam są osadzane na przygotowanym podłożu i podłączane do instalacji. Z takiego domu można korzystać praktycznie od zaraz.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Konkurencyjna cena, wygoda i szybkość realizacji zamówienia to niewątpliwe atuty oferty Mojegodomku.pl, które dostrzega coraz większa liczba klientów. Jak bowiem donoszą przedstawiciele firmy, od dłuższego czasu mają do czynienia ze znaczącym wzrostem zainteresowania budownictwem całorocznym: – Stawiamy czoła temu zapotrzebowaniu, proponując jednomodułowe domy o powierzchni od 48 m2 do 70 m2, a większe – jako dwumodułowe.
Przykładowe realizacje prezentowane są na bieżąco na profilach społecznościowych firmy i na stronie internetowej Mójdomek.pl. Zachęcamy ponadto do kontaktu z przedstawicielami firmy, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości.

mojdomek.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (102) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator02.04.20220 zdjęć 6