artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
Mobiframe to akcesoria do zabudowy kampera – wymarzona propozycja dla aranżujących pojazdy typu furgon czy van
Mobiframe to akcesoria do zabudowy kampera – wymarzona propozycja dla aranżujących pojazdy typu furgon czy van

Mobiframe rozszerza ofertę elementów do zabudowy kamperów

Systemy podłogowe, stelaże łóżek, kanapy, meble, obrotnice foteli, ramy siedzeń – wszystkie te produkty, a jest ich coraz więcej, posiadają niezbędne certyfikaty. Każdy z portfolio przeznaczonych do wszystkich popularnych vanów dostępnych na rynku został zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach w biurze konstrukcyjnym korzystającym z najnowszych zdobyczy inżynierii.
Mobiframe to nowa marka w branży caravaningowej wykreowana przez firmę OKB już od kilku lat oferującą elementy do zabudowy kamperów. Polski producent, który w ofercie posiada między innymi fotele z funkcją łóżka. To cenna informacja dla noszących się z zamiarem zabudowy kampera. Ten innowacyjny produkt może być instalowany za pomocą systemu szynowego z przesuwem bądź jako zamocowany na stałe. Dostępne są kanapy kamperowe dwu- i trzyosobowe. A to tylko jedna z najnowszych propozycji. Trzeba bowiem wiedzieć, że Mobiframe oferuje także możliwość zaprojektowania i produkowania niestandardowych, na przykład indywidualnych, siedzeń do kamperów.
– Producentom pojazdów oferujemy możliwość adaptacji produktów Mobiframe do ich pojazdów, opracowanie nowych produktów według ich wytycznych oraz współpracę w zakresie badań homologacyjnych – mówi dr inż. Marcin Jankowski, współwłaściciel firmy OKB.
– A że bezpieczeństwo traktujemy priorytetowo, to posiadamy możliwość weryfikacji wytrzymałości statycznej, dynamicznej i energochłonności struktur. Krótko mówiąc, wszystkie produkty Mobiframe są przebadane i posiadają niezbędną certyfikację według wymagań przepisów krajowych, europejskich i amerykańskich.

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Łódzka firma Mobiframe jest co prawda nową marką na rynku z propozycjami wysokiej jakości elementów do zabudowy kamperów, ale korzysta z wieloletniego know-how laboratorium firmy OKB, które jest uznanym ośrodkiem konstrukcyjno- badawczym w branży motoryzacyjnej. To właśnie zaplecze laboratoryjne, wyposażone m.in. w stanowiska do badań pojazdów i ich części w zakresie bezpieczeństwa biernego, stanowi pierwszorzędną zaletę anonsowanych rozwiązań. Nad ich powstawaniem pracują wysokiej klasy specjaliści.
– W projektowaniu produktów Mobiframe skutecznie wykorzystujemy współczesne techniki i narzędzia inżynierskie, takie jak bogaty zestaw oprogramowania CAD/CAM, systemy obliczeń numerycznych MES, skan 3D i wydruk 3D. Dobrze wyposażona prototypownia zapewnia konstruktorom możliwość eksperymentowania na rzeczywistych obiektach – kontynuuje dr inż. Marcin Jankowski.
Firma może pochwalić się bogatym portfolio certyfikowanych rozwiązań. Sortując według typu pojazdu, posiada akcesoria do kamperów przeznaczone do: Fiata Ducato, Peugeota Boxera, Citroëna Jumpera, Mercedesa Sprintera, Volkswagena Craftera, MAN-a TGE, Renault Master, Opla Movano, Iveco Daily i inne. Niezależnie od tego czy twój wymarzony kampervan to baza typu Volkswagen T6 bądź większy pojazd, jakim jest Fiat Ducato lub Mercedes Sprinter, Mobiframe posiada w ofercie fotele kamperowe, obrotnice foteli i inne akcesoria do zabudowy. 

mobiframe.eu
Fot. Mobiframe

Artykuł pochodzi z numeru 6/1 (103) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Reklamaśródtekstowy 2 aravanssalon mtp TARGI 06.07-23.10 Sebastian
Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator30.06.20220 zdjęć 2