artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Limitowana edycja

Czas czytania 2 minuty
Limitowana edycja

Firma Camp-let została założona w 1968 r. przez dwóch braci – Hansa i Poul Nissena, którzy siedem lat wcześniej, wraz z ich ojcem Christianem Nissenem, założyli firmę Nissen Camping. Kierowali się ideą, że należy szybko i sprawnie zbudować przyczepę, która będzie miała elegancki design, a jakość najwyższy priorytet. Przez lata, dzięki osiągnięciu wcześniej założonych celów, firma zyskała wielu zadowolonych klientów.

Od początku zakład został zlokalizowany w miejscowości Arnum, w Danii. Na przestrzeni lat fabryka powiększyła się kilka razy i dziś jej obszar produkcyjny sięga 5 tys. metrów².
W 2012 r. Camp-let przedstawiła nową generację znanej już przyczepy Camp-let. Opracowany przez firmę system przyczepy-namiotu to połączenie intensywnego rozwoju marki z wieloletnim doświadczeniem. Przyczepa prezentowana na tegorocznym Caravan Salon ma aerodynamiczny kształt, by podróż była bardziej ekonomiczna i przyjazna dla środowiska. Przyczepa oferuje zwiększoną przestrzeń bagażową i funkcjonalną kuchnię. Zintegrowane słupki dachowe z aluminium dają możliwość łatwego montażu opcjonalnych dodatków. Jak zapewnia producent, wszystkie materiały zostały przetestowane i wypróbowane, by zapewniały idealny klimat oraz jak najdłuższą możliwość użytkowania przyczepy.
Celem firmy zawsze było i jest to, aby tworzyć produkty, które dają klientom swobodę podróżowania oraz możliwość wykorzystania wakacji do maksimum.

ReklamaLimitowana edycja 1
Na rok 2013 Camp-let prezentuje limitowaną serię przyczep, która jest odpowiedzią na opinie klientów z całego świata! Firma rozszerza również swój zakres działań, oferując więcej produktów najwyższej jakości. Katalog pełen nowych mebli kempingowych jest już gotowy!

Więcej na: www.camp-let.com
Oprac. KM

Limitowana edycja 2

Limitowana edycja 3


14.11.2012
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News