artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Komfort termiczny w podróży. Maty termiczne "Uszyję na miarę"

Komfort termiczny w podróży. Maty termiczne "Uszyję na miarę"

Czas czytania 4 minuty

Zimą za zimno, latem za ciepło – te dwa scenariusze znane są wszystkim miłośnikom turystyki zmotoryzowanej. I obu im można zaradzić, stosując odpowiednie rozwiązania. Maty termiczne są jednym z nich.

Nie przesadzimy, pisząc, że „Uszyję na miarę” to miejsce, gdzie funkcjonalność spotyka się z doskonałym wykonaniem. Specjalizując się w produkcji różnego rodzaju mat termoizolacyjnych dedykowanych podróżnikom i ich pojazdom, firma wyciąga rękę do wszystkich, którym zależy na komforcie – a komu nie zależy, prawda?
– Produkcja oferowanych przez nas mat to proces oparty na dialogu z klientem, podczas którego – po wysłuchaniu jego indywidualnych preferencji i oczekiwań oraz zwymiarowaniu pojazdu – powstaje spersonalizowany i bardzo często unikatowy projekt, gwarantujący nie tylko zaspokojenie wszystkich stawianych wymagań w zakresie funkcjonalności, ale również estetyki i jakości wykonania – zapewniają przedstawiciele firmy.
Z wybranymi realizacjami można zapoznać się na facebookowym profilu firmy. Tu przyjrzyjmy się, co oferują fachowcy z Częstochowy.

Komfort termiczny w podróży. Maty termiczne

Maty premium – dla wymagających klientów

Flagowy produkt firmy. Unikatowa konstrukcja mat premium pozwala na ich odwracanie, co umożliwia stworzenie efektu przyciemnionych szyb. Maty boczne montowane są na magnesach, z kolei czołowe – na specjalnych wspornikach, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do szyby. Funkcję dodatkowego izolatora pełni poduszka powietrzna, które tworzy się pomiędzy matą a szybą. 

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Maty premium to produkty najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cena? Sama kabina to 1500 zł, a od 1500 do 3600 zł zapłacimy za komplet na całe auto. 

Komfort termiczny w podróży. Maty termiczne

Kurtyna tylna – rozwiązanie na miarę twoich potrzeb

To niezwykle praktyczne rozwiązanie znajduje zastosowanie we wszystkich typach vanów. Kurtyna dostępna jest w 2 wersjach: pierwsza zakrywa część sypialną, zapewniając prywatność i komfort w czasie odpoczynku, natomiast wersja druga zakrywa całą przestrzeń vana. Istnieje również możliwość spersonalizowania kurtyny, dodając okienka lub otwierany garaż.
Kurtyna tylna to idealne rozwiązanie na zimowe miesiące. Jeżeli musimy dostać się do garażu i nie chcemy wychłodzić wnętrza vana, doskonale spełni swoją rolę.
Jeśli chodzi o koszt, za wersję krótką zapłacimy 500 zł, za wersję długą – 1000 zł. Dodatkowe okienka dostępne są w cenie 200 zł.

Komfort termiczny w podróży. Maty termiczne

Maty standardowe – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Maty standardowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią komfort i wygodę. Montowane są na przyssawki, dzięki czemu ich instalacja jest szybka i łatwa. Wnętrze mat utrzymane jest w eleganckim szarym kolorze, pasującym do każdego wnętrza, natomiast zewnętrzna strona wyposażona została w odbijający aluminiowy ekran, chroniący wnętrze pojazdu przed słońcem. Cena za komplet na kabinę to 400-600 zł, zaś od 900 do 1200 zł zapłacimy za komplet na całe auto.

Maty incognito – dla osób ceniących prywatność

ReklamaKomfort termiczny w podróży. Maty termiczne
Maty incognito to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią dyskrecję. Ich montaż na przyssawkach jest szybki i łatwy, a możliwość odwracania stron pozwala na stworzenie efektu przyciemnionej szyby, zapewniając prywatność. Jeśli nie chcesz, aby twoje auto przyciągało niepotrzebną uwagę, incognito będą dobrym wyborem.
Cena? Komplet na kabinę to koszt od 600 do 900 zł, a na całe auto – od 1350 do 2250 zł.

Jak zapewnia producent, wszystkie maty przeszły testy zarówno latem, chroniąc wnętrze samochodu przed przegrzaniem, jak i zimą – zapobiegając nadmiernej utracie ciepła. Zyskały też uznanie producentów aut i są oferowane w salonach w ramach konfiguracji nowych pojazdów.
Dodajmy, że „Uszyję na miarę” współpracuje m.in. z VENT fot VAN, o której piszemy na sąsiedniej stronie. Kooperacja z producentem kratek wentylacyjnych umożliwia integrację kratek z matami, czyniąc ofertę kompleksową.

Więcej na: uszyjenamiare.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator12.04.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News