artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - ACSI
Kolejni zadowoleni użytkownicy. Enes Camp Serwis prezentuje dwie ostatnie realizacje

Kolejni zadowoleni użytkownicy. Enes Camp Serwis prezentuje dwie ostatnie realizacje

Czas czytania 3 minuty

Uważasz, że kampervan idealny nie istnieje? Zaprojektuj własnego, który spełni wszystkie twoje wymagania, a jego budowę zleć firmie Enes Camp Serwis, zajmującej się profesjonalną zabudową vanów wszystkich marek. O dwóch najnowszych projektach zrealizowanych przez profesjonalistów z Bielska-Białej słów kilka.

Oba pojazdy powstały na indywidualne życzenie klienta i to jedyne, co je łączy. Pierwszy, zbudowany na bazie Volkswagena Craftera Gold Edition, to kamper zaprojektowany z myślą o 4-osobowej rodzinie. Co go wyróżnia, to indywidualne oklejenie, jak również utrzymana w brązach i beżach kolorystyka wnętrza. Pojazd wyposażono w ogrzewanie gazowe Truma Combi oraz instalację fotowoltaiczną 340 W, co gwarantuje załodze możliwość podróżowania bez potrzeby przyłączania się pod prąd, a co za tym idzie – pełną niezależność. Nie zabrakło toalety z prysznicem, zbiorników na wodę czystą i brudną oraz dodatkowego zbiornika gazu pod autem. Jak zapewniają konstruktorzy, wszystkie instalacje w pojeździe zrealizowane zostały tak, aby umożliwić podróżowanie „na dziko”, bez potrzeby korzystania z infrastruktury kempingowej.

Kolejni zadowoleni użytkownicy. Enes Camp Serwis prezentuje dwie ostatnie realizacje 1

Ten ostatni punkt dotyczy również drugiego z prezentowanych pojazdów. Zbudowany na Mercedesie Sprinterze kamper już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie terenowego. Fachowcy z Enes Camp Serwis odbudowali auto i pokryli je powłoką ochronną Raptor, a rezultat robi wrażenie.
Zabudowa zaprojektowana została tak, żeby była lekka i solidna zarazem. To kamper 4-osobowy, tyle też miejsc przewidziano do spania: 2 prześpią się w pojeździe na dole, kolejne 2, a nawet 3 – w namiocie dachowym, do którego wejście jest od środka pojazdu. W pojeździe znalazło się miejsce na łazienkę z toaletą i prysznicem. Ogrzewanie wody i powietrza jest gazowe, a pobyt z dala od przyłącza 230 V zapewnia zestaw modułów fotowoltaicznych (180 W). Dodatkowo auto zostało „usztywnione” poprzez montaż poduszek pneumatycznych na tylnej osi.

ReklamaKolejni zadowoleni użytkownicy. Enes Camp Serwis prezentuje dwie ostatnie realizacje 2
Choć firma Enes Camp Serwis specjalizuje się w zabudowie kampervanów, oferuje również szereg innych usług związanych z caravaningiem, jak choćby serwis pojazdów kempingowych i doposażanie ich. Z realizacjami fachowców z Bielska-Białej można zapoznać się facebookowym profilu firmy: http://facebook.com/CampBielsko.

Kolejni zadowoleni użytkownicy. Enes Camp Serwis prezentuje dwie ostatnie realizacje 3

Kolejni zadowoleni użytkownicy. Enes Camp Serwis prezentuje dwie ostatnie realizacje 4

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator06.12.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News