Reklama
Bilbord - bookingcamper

PRZEGLĄD RYNKU

2 miesiące temu  02.02.2021, ~ Administrator   

Webasto Cool Top Trail 20

Webasto Cool Top Trail 20

Klimatyzatory dachowe Webasto w krótkim czasie zyskały uznanie konsumentów. Duża w tym zasługa serwisów pojazdów kempingowych, które zauważyły ich wysoką jakość.

Opinia ekspertów
Serwisanci są zgodni – klimatyzacje Webasto oferują najlepszą jakość w stosunku do ceny. Do wyboru mamy trzy jednostki: Cool Top Trail 20, 24 i 34. Ich oznaczenia wskazują maksymalną moc chłodzenia, zatem możesz zainstalować na dachu jednostkę generującą 2000, 2400 lub 3400 W. Każda z klimatyzacji może również grzać, a to za pomocą wbudowanej pompy ciepła o mocy 2000, 2400 lub 3000 W, która uruchomi się nawet przy temperaturze −5°C, co też jest dobrym wynikiem.

Dobre osiągi
Klienci doceniają produkty Webasto z powodu ich wydajności, ale też względnie cichej pracy, z całą pewnością nie obudzi sąsiadów. Klimatyzacje te radzą sobie w ekstremalnych warunkach, pracują nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz osiągnie 50°C. Poza tym Cool Top Trail charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną i stosunkowo małą wagą – najmniejsza jednostka to dodatkowe 30,8, a największa – 48 kg na dachu.

Estetyka
Warto też zwrócić uwagę na wygląd panelu wewnętrznego. Nowoczesny, z ładnym wyświetlaczem pokazującym aktualnie zadaną temperaturę – to coś, co pasuje do wnętrza wielu pojazdów lub przyczep. W zestawie otrzymasz pilota do zdalnego sterowania. Montażem zajmują się praktycznie wszystkie serwisy w kraju. Warto skorzystać z ich usług, by cieszyć się z nowego nabytku przez długi czas, bez żadnej awarii.

Dystrybutor: Webasto

Artykuł pochodzi z numeru 3(94) 2020 Polskiego Caravaning

GALERIA ZDJĘĆ

Webasto Cool Top Trail 20

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony