artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord polferries 11.05-11.06 Grzegorz
Klimatyzacja dachowa, podłogowa a może przenośna lodówka? Znajdziesz je w ofercie Sanz Clima

Klimatyzacja dachowa, podłogowa a może przenośna lodówka? Znajdziesz je w ofercie Sanz Clima

Czas czytania 3 minuty

Klimatyzacja w kamperze lub przyczepie kempingowej nie jest elementem obowiązkowym. Można wybrać się w podróż niewyposażonym w nią pojazdem i spędzić ten czas w komfortowych warunkach, ale co, gdy za oknem +30ºC w cieniu? Albo odwrotnie, gdy wybrałeś się zimą na narty, a noce mroźne? Bez dwufunkcyjnego klimatyzatora się nie obędzie.

Latem schłodzi wnętrze, zimą – podgrzeje. Klimatyzator podłogowy Dreiha In Air 2.5 to nowy, kompaktowy i niezwykle łatwy w montażu produkt z oferty Sanz Clima. Instaluje się go wewnątrz pojazdu – pod łóżkiem, kanapą czy szafą, dzięki czemu pozostaje niewidoczny dla oczu, a co za tym idzie – nie zaburza estetyki oraz nie zmienia środka ciężkości i wysokości kampera/przyczepy. Urządzenie przeznaczone jest do pojazdów o długości do 8 m.
Ze względu na układ pojazdu i umiejscowienie klimatyzatora emitowanym powietrzem możesz sterować w trzech dowolnych kierunkach, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Cichą i wydajną pracę zapewniają pompa ciepła i grzałka elektryczna EER/COP o wysokim standardzie 500 W. Cyrkulacja powietrza na zewnątrz odbywa się przez podłogę i ściany, nie przeszkadzając innym blisko zaparkowanym pojazdom. Całością można zarządzać zarówno za pośrednictwem pilota, jak i panelu sterującego. Urządzenie może pracować również podczas jazdy, do czego niezbędny będzie zestaw zasilacza 12 V DC.
Flagowym produktem w ofercie Sanz Clima jest klimatyzacja dachowa Dreiha 2.5 i 3.5 (2500 i 3500 W), z roku na rok ciesząca się coraz większą popularnością. Co nie dziwi, wszak mowa o wydajnym, zaprojektowanym do pojazdów kempingowych o długości do 10 m systemie klimatyzacji, który zapewnia regulację temperatury wnętrza w zakresie od 16 do 30°C. Komfortowa temperatura w upalne i chłodne dni, a ponadto atrakcyjny, opływowy kształt i najwyższej jakości wykonanie? Dreiha 2.5/3.5!

ReklamaSródtekstowy YT PC
Przydatnym dodatkiem wyposażenia kampera są przenośne lodówki. Urządzenia Dreiha Cooling Box zostały stworzone dla tych, którzy cenią jakość idącą w parze z funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Oferta jest niezwykle bogata, więc jeśli szukasz przenośnej lodówki, prawie na pewno znajdziesz tu taką, która spełni twoje oczekiwania.

sanzclima.com

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator12.11.20220 zdjęć 6
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News