artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord caravanssalon mtp ZLOT 06.07-23.10 Sebastian
Keller Kamp – nowy caravaningowy gracz

Keller Kamp – nowy caravaningowy gracz

Choć w branży caravaningowej Keller Kamp stawia pierwsze kroki to niewątpliwie wyróżnia tę firmę chęć dzielenia się zachwytem nad podróżowaniem, jak również obsługa klienta. Klient ma wyjechać zadowolony - takie podejście towarzyszy właścicielom.

Wyjazd kamperem na urlop zdecydowanie różni się od wycieczki zorganizowanej lub wyjazdu all inclusive. To coś zupełnie innego. Nie ogranicza nas miejsce ani czas. Ciągły kontakt z naturą, piękne widoki, niezależność, spontaniczny wybór miejsca to wszystko walory podróżowania kamperem lub przyczepą. Marka Keller Kamp takie rozwiązania podaje nam na przysłowiowej tacy. Firma Keller działa już ponad 30 lat jako autoryzowany dealer Renault, Dacii oraz Hyundaia. W roku 2021/22 poszerzyła gamę usług o ofertę skierowaną do branży caravaningowej. A to wszystko z pasji właścicieli do podróżowania oraz ambitnych celów, jakie sobie stawiają.

Keller Kamp – nowy caravaningowy gracz 1

Keller Kamp to przede wszystkim: wypożyczalnia kamperów (alkowy, półintegry, dla 4-6 osób), kampervanów (dla 2-4 osób) oraz przyczep. Wśród pojazdów wyróżniają się kampery marki Ahorn Camp, budowane na sprawdzonym podwoziu Renault Master. W ofercie znajdziemy również kampervany polskiego producenta Wavecamper na bazie Renault Trafic. Bardzo ciekawą propozycją jest możliwość wynajmu całego zestawu składającego się z samochodu Hyundai Tucson i przyczepy.

Wypożyczalnia to jednak nie jedyny profil działalności Keller Kamp. Można tutaj również zakupić pojazd kempingowy – alkowę, półintegrę, kampervana lub przyczepę. W tym momencie należy wspomnieć, że firma jest oficjalnym dealerem marki LMC, posiada też w sprzedaży pojazdy marek Benimar, oraz Ahorn Camp - 15 kamperów jest dostępnych od ręki. Z punktem sprzedaży jest powiązany także serwis. Na razie funkcjonuje przede wszystkim jako miejsce doposażenia kamperów i przyczep w osprzęt możliwy do zakupienia na miejscu.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Jesteś gotowy podjąć wyzwanie niepowtarzalnej przygody, chcesz podróżować z pasją, mieć pełna swobodę i komfort? Chcesz czuć się zaopiekowany na każdym etapie i poczuć zadowolenie z podjętej decyzji - udaj się go Gliwic. Dojazd do firmy jest bardzo wygodny – to zaledwie 5 minut od zjazdu z autostrady A4, parę kilometrów od węzła A4 i A1 Gliwice Sośnica. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz w soboty 8.00-16.00 Keller Kamp jest do Waszej dyspozycji.

Adres: Daszyńskiego 535, Gliwice

Keller Kamp – nowy caravaningowy gracz 2


Administrator25.05.20220