artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Kampery na podwoziach terenowych. Powierz pojazd specjalistom z Gerrok

Kampery na podwoziach terenowych. Powierz pojazd specjalistom z Gerrok

Czas czytania 2 minuty

Nie każdy kamper wyprawowy musi wyglądać jak opancerzony kolos na kołach, najlepiej więcej niż czterech. W rzeczywistości wystarczy pojazd z napędem 4x4 oraz fachowcy, którzy zajmą się jego konwersją i przystosowaniem do jazdy w trudnym terenie. Takie m.in. usługi świadczy firma Gerrok z Nowej Wsi.

Realizacja marzenia o caravaningu ekstremalnym jest w zasięgu ręki. I portfela, trzeba bowiem przyznać, że fabrycznie nowe kampery wyprawowe do tanich nie należą. Tymczasem profesjonalistom z Gerrok możesz powierzyć własny pojazd, a oni nie tylko przygotują go do jazdy po wymagającym terenie, ale i zadbają o twój komfort podczas postojów. Innymi słowy, zaprojektują i wyprodukują dla ciebie pełnoprawnego kampera wyprawowego.
Firma pracuje na dowolnych podwoziach starych lub do remontu, ale również nowych – bez ryzyka utraty gwarancji producenta. Każdy kamper projektowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Dotyczy to również mebli, które standardowo budowane są z aluminium (bo i lżejsze, i odporniejsze na jazdę w terenie), ale jeśli zależy ci na zabudowie drewnianej – nic nie stoi na przeszkodzie.
– Jako jedyni w kraju stosujemy podnoszone dachy, co pozwala obniżyć środek ciężkości, wpływa na lepszą trakcję i umożliwia zapakowanie pojazdu do kontenera na czas transportu morskiego – wyliczają przedstawiciele firmy.
Zabudowy produkowane przez firmę Gerrok wyposażone są w kuchenkę, lodówkę, łazienkę z prysznicem i toaletą, zbiorniki na wodę czystą i szarą, stację uzdatniania wody, zawór zapobiegający zamarzaniu wody, instalację wody ciepłej i zimnej, instalację 12/230 V, ogrzewanie Webasto, panele słoneczne, markizę, bagażnik na rowery, instalację audio, oświetlenie LED... – tak naprawdę możliwości są nieograniczone, a wszystko zależy od projektu.
Jeśli zaś chodzi o auto bazowe, firma zadba o odpowiednie wyposażenie, zainstaluje dodatkowy zbiornik paliwa i dodatkowe oświetlenie, wymieni zawieszenie na mocniejsze, a w razie potrzeby przeprowadzi również swap silnika, który polega na zamianie jednostki napędowej na pochodzącą z innego auta.
Bez względu na to, na jakie usługi i elementy wyposażenia się zdecydujesz, możesz być pewien, że zakład firmy Gerrok opuści pojazd iście wyprawowy. Co dalej, zależy od ciebie – drogi i bezdroża stoją otworem!

gerrok.eu

Artykuł pochodzi z numeru 6 (108) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator13.09.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką Gerrok
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News