artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Jeszcze pick-up czy już kamper? Oferta caravaningowa Toyota Professional Gdańsk

Jeszcze pick-up czy już kamper? Oferta caravaningowa Toyota Professional Gdańsk

Czas czytania 3 minuty

W związku z rozbudową gamy modelowej samochodów dostawczych Toyota otworzyła nową sieć salonów i serwisów Toyota Professional, skoncentrowaną na sprzedaży i obsłudze pojazdów użytkowych, takich jak modele Hilux, PROACE Verso, PROACE CITY Verso. Jeden z takich salonów zlokalizowany jest w Gdańsku przy ulicy Jabłoniowej, a wyróżnia go to, że ukierunkowany jest na sprzedaż samochodów z rozwiązaniami kempingowymi.

Moduły kempingowe, kabiny kempingowe przeznaczone do nadwozi typu pick-up, namioty dachowe, a także akcesoria, jak choćby markizy czy bagażniki rowerowe – to rozwiązania, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Miłośnikom turystyki przypadła do gustu zwłaszcza Toyota PROACE Verso z modułem kempingowym. To rozwiązanie, dzięki któremu „codzienny” samochód użytkowy możemy z łatwością przemienić w funkcjonalnego kampera.
Zabudowy dostępne są w kilku wersjach wykończenia. Ich ogromną zaletą jest łatwa konwersja vana na kampera i odwrotnie – wystarczy zdemontować trzeci rząd siedzeń, a na jego miejsce włożyć i zamocować zabudowę.
W gdańskim salonie Toyota Professional coraz częściej realizowane są też zlecenia na kabiny kempingowe dla modelu Hilux. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się napędem 4x4 i podróżować poza asfaltowymi szlakami, z dala od miejskiego zgiełku. W tym miejscu warto nadmienić, że salon w Gdańsku jako jedyny salon Toyota Professional w Polsce posiada samochód demonstracyjny Toyota Hilux z modyfikacją Arctic Trucks.

ReklamaJeszcze pick-up czy już kamper? Oferta caravaningowa Toyota Professional Gdańsk 1
Samochodowe namioty dachowe to rozwiązanie zyskujące coraz większe grono zwolenników. Łatwy montaż i szybkie rozkładanie to jedno, ale wspomnieć należy również o przewadze nad tradycyjnymi namiotami rozkładanymi na ziemi: przede wszystkim – izolacja od podłoża, a także wysoki komfort spania na całkowicie płaskiej powierzchni; ponadto za sprawą wysokiego umieszczenia namiot dachowy chroni użytkowników przed zalaniem w razie nocnych opadów deszczu. Jeśli marzyliście w dzieciństwie o domku na drzewie, namiot dachowy wynagrodzi wam waszą cierpliwość z nawiązką.
W turystyce caravaningowej piękne jest to, że można ją uprawiać na wiele sposobów. Wiele jest też rozwiązań, które to umożliwiają. Dokonując wyboru, warto wysłuchać opinii eksperta. Doradcy z Toyota Professional Gdańsk chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i podsuną optymalne rozwiązania.

toyotagdansk.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator25.05.2023 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News