artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Jazda na najwyższym poziomie!

Czas czytania 2 minuty
Jazda na najwyższym poziomie!

Komfort jazdy odgrywa ważną rolę w górnej klasie pojazdów rekreacyjnych. Zawieszenie pneumatyczne firmy Al-ko, dumnie prezentowane na tegorocznych targach Caravan Salon, spełnia najwyższe wymagania. To nie przypadek, że pneumatyczne zawieszenie Al-ko Air Premium X2 i X4 (dla Ducato podwozie AMC) oraz dodatkowe zawieszenie pneumatyczne Al-ko AirTop (oryginalnego podwozia Ducato) są obecnie jedynymi produktami na rynku z certyfikatem od Fiata i Boscha. AL-KO jest zatem obecnie jedynym dostawcą, który przynosi rozwiązania na rynku i który wyposaża swoje produkty w systemy ESP.

Inżynierowie firmy postawili sobie za cel ciągły rozwój, dlatego wszystkie najnowsze produkty charakteryzują się wysokiej jakości systemem zawieszenia pneumatycznego. Jednym z rezultatów współpracy z firmą VB Air Suspension jest Al-ko AIR PREMIUM X4. Jazdy testowe wykazały o 14 proc. wyższy komfort jazdy i 15 proc. lepszą stabilność niż w poprzednich modelach.
Dzięki łatwemu w obsłudze, rewolucyjnemu systemowi, w którym zarówno tylna jak i przednia oś została wyposażona w zawieszenie pneumatyczne, osiągnięto nieznane nikomu rezultaty. Oprócz tego, cały pojazd pozostaje stabilny podczas jazdy, całkowicie niezależnie od stanu obciążenia. Urządzenie sterujemy za pomocą jednego klawisza; nawet podróż na promie nie jest już problemem!
AL-KO AIR PREMIUM X2 posiada także bardziej nowoczesne elementy systemu w odniesieniu do układu zasilania powietrzem, elektroniki sterowania i pilota zdalnego sterowania. Oczywiście jego dodatkową zaletą są, sprawdzone podczas jazd testowych, doskonałe właściwości jezdne, a także optymalne dostosowanie do różnych warunków montażowych. Dlatego Al-ko Premium może być również stosowane w pojazdach o ograniczonej przestrzeni montażowej.

ReklamaJazda na najwyższym poziomie! 1
Więcej na: www.al-ko.com
Oprac. KM


08.11.2012
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News