artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Idąc z duchem czasu

Czas czytania 1 minuta
Idąc z duchem czasu

Komfortowe i przyjazne dla środowiska innowacyjne produkty marki Eberspaecher dla samochodów kempingowych zostały zaprezentowane na tegorocznych targach Caravan Salon w Düsseldorfie.

Pokazano inteligentne rozwiązania dla kamperów, m.in. Easy Start Call, które zapewnia elastyczność i wygodę. Dzięki temu urządzeniu można... kontrolować ogrzewanie przez telefon, SMS lub bezpłatną aplikację smartfonów! Easy Start funkcjonuje bezproblemowo po uprzednim zainstalowaniu nawet w najnowszych smartfonach. Bezpłatna aplikacja dla iPhone i urządzeń z systemem Android będzie dostępna jeszcze jesienią tego roku.
Przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że urządzenie jest niezwykle łatwe do kontrolowania systemu grzewczego, w którym można zaprogramować start, czas działania, a także inne funkcje intuicyjnie – niezależnie od lokalizacji.
Dzięki modułowi językowemu nadaje się dla każdego fana caravaningu, gdyż z łatwością można przeczytać instrukcję obsługi, a także kontrolować ogrzewanie z dowolnego telefonu stacjonarnego i komórkowego. Karta SIM w module GSM odbiera komunikat połączenia lub tekst, który pozwala kierowcy na regulowanie temperatury z każdej odległości.

Więcej na: www.eberspaecher.com
Oprac. KM


22.11.2012
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News