Reklama
Bilbord Dometic podstrony

PRZEGLĄD RYNKU

6 miesięcy temu  01.08.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Heat Hybrid i produkty do obejrzenia na żywo. Truma na Caravan Salon 2019

Ogrzewanie hybrydowe, produkty do obejrzenia na żywo i sprawdzony serwis – to wszystko czeka na gości firmy Truma w hali 13/C31 podczas targów Caravan Salon w Düsseldorfie.

Heat Hybrid

W zależności od zapotrzebowania można ogrzewać gazem, prądem elektrycznym lub kombinacją obu – Truma Combi E oferuje maksymalną elastyczność. Ogrzewanie posiada dwie zintegrowane elektryczne grzałki prętowe, które dostarczają ciepło o mocy 900 W albo 1800 W. Dzięki temu klienci zawsze mają odpowiednią opcję: Kto chce korzystać z przystępnych cen energii elektrycznej na kempingu, ogrzewać w nocy całkowicie bezgłośnie i nie powodując przy tym żadnej emisji – dla tych osób najlepszym wyborem jest tryb elektryczny. W połączeniu z jedną lub dwoma grzałkami prętowymi, można idealnie oszczędzać gaz płynny, szczególnie wiosną i jesienią. A biwakujący, którzy chcą być samowystarczalni, po prostu przełączają Combi na tryb gazowy.

W Düsseldorfie firma Truma oferuje codzienne spotkania doradcze na temat Heat Hybrid. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące ogrzewania hybrydowego na żywo w dużych grupach przy stoisku targowym.

Produkty do obejrzenia na żywo

Ponadto wirtualna, interaktywna skrzynka gazowa zaprasza do odkrycia nowych regulatorów ciśnienia gazu firmy Truma, filtrów gazu i wysokociśnieniowych przewodów giętkich. Odwiedzający mogą również sami przekonać się, jak ciche i mocne są nowe klimatyzatory dachowe Truma Aventa. Sprawdzony serwis Prawdziwym klasykiem jest technik serwisowy firmy Truma, który także w tym roku będzie na miejscu. Doradza klientom, naprawia urządzenia i instaluje nowe produkty. Odwiedzający mogą umówić się na wizytę przy bramie Caravan Center oraz na stoisku targowym firmy Truma w godzinach od 10.00 do 18.00 – jest to bardzo popularna usługa.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony