artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
Globe - Traveller. Premiera nowego modelu!
  fot. Globe-Traveller

Globe - Traveller. Premiera nowego modelu!

Czyżby przełom w koncepcji planowania wnętrza i nowe założenia dla podróży we dwoje? Wszystko na to wskazuje! Już niebawem odbędzie się premiera najnowszego modelu z oferty marki Globe-Traveller.

Na te chwilę nowy pojazd okrywa mgiełka tajemnicy, jednak już niebawem poznamy jego sekrety. Olbrzymia część znanych kamperów to konstrukcje przeznaczone dla 4 osób, zarówno od strony jazdy jak i bytowania. Tymczasem ograniczenie z założenia przeznaczenia pojazdu do dwóch osób może zaowocować większym komfortem i optymalizacją przestrzeni mieszkalnej. Dwa miejsca do spania i tylko dwa miejsca do jazdy – nowy Globe Traveller może okazać się niezwykły także  z kilku innych powodów.

Światowa premiera będzie miała miejsce 14 stycznia na stronie www producenta oraz jego kanałach Facebook  / Instagram / Linkedin.

W Polsce natomiast nastąpi ona w dniach 18 - 22 stycznia w Warszawskim Centrum Caravaningu przy ulicy Omulewskiej 27 w Warszawie, a następnie między 25 – 29 stycznia w Grupie Elcamp, przy ulicy Tynieckiej 118E w Krakowie.

Polecamy i czekamy z niecierpliwością!


Szymon Kwiatkowski12.01.20220