ReklamaA1 - katalog ACSI

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  06.04.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Epidemia się skończy. Przygotuj się do sezonu karawaningowego

Każdy entuzjasta kamperów i przyczep kempingowych tylko czeka na hasło „koniec epidemii koronawirusa”. Bądźmy dobrej myśli i już dziś pomyślmy o odpowiednim przygotowaniu się do nadchodzącego, letniego sezonu karawaningowego. Sklep on-line Grupy Elcamp działa nieprzerwanie i na bieżąco realizuje wszystkie zamówienia.

Aktualna sytuacja nie tylko w naszej branży, ale całej, światowej gospodarce, mówiąc krótko, nie zachwyca. Jesteśmy jednak optymistami i z nadzieją spoglądamy na przyszłe miesiące marząc o podróżach bliższych i dalszych. 

By jednak się do nich odpowiednio przygotować warto już dziś odwiedzić sklep on-line Grupy Elcamp. Ten działa nieprzerwanie przez cały okres epidemii. Zamówienia są realizowane na bieżąco, a przesyłki przed nadaniem są poddawane dodatkowej kwarantannie. 

Gigantyczny wybór kilkunastu tysięcy akcesoriów karawaningowych to tylko przedsmak tego, co przygotowaliśmy - mówi Wojciech Sierpotowski, kierownik działu akcesoriów i człowiek odpowiedzialny za sklep internetowy. - Cały czas można skorzystać z przygotowanej, specjalnej promocji na ponad 160 różnych produktów. W ten sposób już dziś możemy kupić akcesoria, które i tak będą potrzebne po zakończeniu epidemii, a teraz dodatkowo możemy zaoszczędzić.

Co oczywiste, sklep stacjonarny w salonie Grupy Elcamp w Krakowie pozostaje zamknięty. Realizowane są wyłącznie zamówienia internetowe, nie ma możliwości odbioru osobistego.

W razie pytań, wątpliwości śmiało można do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły dotyczące wybranych produktów.

Sklep on-line Grupy Elcamp jest dostępny pod adresem sklep.elcamp.pl
160 przecenionych produktów można znaleźć tutaj: https://bit.ly/Elcamp_wiosna2020

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony