artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Dreiha Atmos 2.6/3.6 Nowa odsłona klimatyzacji do przyczep i kamperów

Dreiha Atmos 2.6/3.6 Nowa odsłona klimatyzacji do przyczep i kamperów

Czas czytania 2 minuty

Dreiha, niemiecka firma i lider w dziedzinie rozwiązań klimatyzacyjnych dla wszystkich typów pojazdów, ogłasza ulepszenie Atmos 2.6/3.6, swojego flagowego produktu, zgodnie z niemieckimi standardami jakości dla rynku klimatyzacji do przyczep kempingowych i kamperów.

Dzięki inteligentnej i zrównoważonej konstrukcji Atmos 2.6/3.6 jest przeznaczony do przyczep kempingowych o długości do 10 m, w 2024 r. oferując zwiększoną wydajność i efektywność energetyczną.

Efektywność energetyczna i zrównoważony rozwój 

Atmos 2.6/3.6 wyposażony został w zoptymalizowaną sprężarkę inwerterową, która pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 25% bez utraty wydajności chłodzenia lub ogrzewania, a także zmniejszyć wagę o 18% w porównaniu z poprzednim modelem. Ponadto system ten wykorzystuje gaz R32, jeden z najczystszych czynników chłodniczych, co minimalizuje wpływ na środowisko i sprawia, że sprzęt jest punktem odniesienia w zakresie zrównoważonego rozwoju.
– Dzięki przeprojektowaniu Atmos 2.6/3.6 Dreiha proponuje innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie klimatyzacji do przyczep kempingowych i pokazuje, w jaki sposób można wykorzystać technologię do tworzenia zrównoważonych oraz wydajnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi – zaznacza Iván Cuenca, kierownik sprzedaży Dreiha.

Intuicyjne sterowanie i zaawansowane funkcje

Model ten zachowuje charakterystyczny dla marki Dreiha elegancki, opływowy design uzupełniony kompaktowym panelem wewnętrznym z dotykowym sterowaniem, wskaźnikiem temperatury i oświetleniem LED, które nie tylko poprawia estetykę, ale także ułatwia użytkowanie. Dzięki funkcji timera, zdalnemu sterowaniu i łączności Wi-Fi Atmos 2.6/3.6 gwarantuje regulację klimatyzacji z dowolnego miejsca, dostosowując się do potrzeb użytkownika. System wyposażony jest w inteligentne funkcje, takie jak: wstępne ogrzewanie, autodiagnostyka i alarm filtra powietrza, zwiększając komfort i zapewniając zdrowe środowisko wewnętrzne, wolne od kurzu i pyłków. Atmos 2.6/3.6 został zaprojektowany tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki, zapewniając komfort i przyjemne środowisko w temperaturze od 16°C do 30°C, nawet gdy ta zewnętrzna mieści się w zakresie od -5°C do 46°C. Oznacza to maksymalny komfort w każdej sytuacji.
Najnowszy model jest już dostępny, ma on odmienić doświadczenia z podróżowania przyczepą kempingową lub kamperem, oferując nowy standard komfortu, innowacyjności, wydajności i zrównoważonego rozwoju w przystępnej cenie.

Dreiha Atmos 2.6/3.6 Nowa odsłona klimatyzacji do przyczep i kamperów 1

Artykuł pochodzi z numeru 2 (116) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator06.07.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Sanz Clima
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News