artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Doskonałe nowości od Dometic

Czas czytania 2 minuty
Doskonałe nowości od Dometic

Nowy Midi Heki Style to jedna z propozycji podpatrzonych na targach Caravan Salon 2012. Produkt stworzony przez najlepszych niemieckich specjalistów od innowacyjnych systemów okiennych jest idealny do długich układów dachowych. Dzięki jego wymiarom – 400x700 mm – z łatwością nadaje się do montażu wzdłuż dachu. Midi Heki Style jest idealny do ograniczonej przestrzeni w pojazdach rekreacyjnych, a nowoczesny design doda szyku pojazdowi. Jednak Midi Heki nie tylko przyciąga wzrok, ale także wyróżnia się wieloma technicznymi zaletami, takimi jak: podwójne szyby akrylowe, rama ze zintegrowaną roletą oraz moskitierą. Ponadto wyróżnia go prosta obsługa korbowa oraz łatwość czyszczenia. Midi Heki Style będzie dostępny na rynku wtórnym od stycznia 2013 r.

Tym razem Dometic zaprezentował również nową, lekką, ceramiczną toaletę do przyczep i samochodów kempingowych. Dometic CT4000 to ulepszona wersja CT3000. Inżynierowie firmy postarali się o osiemnaście nowych szczegółów odróżniających obie wersje od siebie. Są to np. zoptymalizowany kształt muszli klozetowej oraz gładkie i zaokrąglone narożniki w podstawie toalety, które ułatwiają jej czyszczenie. Ponadto, poprzez zmianę pierścienia, poprawiono wydajność spłukiwania i co za tym idzie – dystrybucji wody.
Pokrywa oraz siedzisko nowej toalety są doskonale skoordynowane, co poprawia funkcję blokady pokrywy. Dzięki optymalnym materiałom instalacyjnym nowy produkt firmy Dometic cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko klientów detalicznych, ale także producentów. Dodatkowo, ogólna budowa toalety została wzmocniona, aby zapewnić komfort osobom o każdej wadze, a całkowicie obrotowe siedzenie powoduje, że bez problemu można ją zainstalować w narożniku pojazdu kempingowego.

ReklamaDoskonałe nowości od Dometic 1
Nowy, pasywny system wentylacji z silniejszym przepływem powietrza eliminuje nieprzyjemne zapachy. W konstrukcji użyto uszczelki, które zamieszczono w różnych miejscach toalety, by ułatwić czyszczenie i zapobiegać wyciekom. CT4000 jest zaopatrzona w pojemnik do odpadów o największej na rynku pojemności (19 litrów) oraz posiada system podwójnej podpory teleskopowej. Produkt zdobył prestiżową nagrodę Caravaning Design Award „Innowacje dla Nowej Mobilności”.

Więcej na: www.dometic.com
Oprac. KM

Doskonałe nowości od Dometic 2

Doskonałe nowości od Dometic 3

Doskonałe nowości od Dometic 4


19.11.2012
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News