artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Honda agregaty 2024 22.07-31.07 Sebastian
Dorema Ibiza

Dorema Ibiza

Czas czytania 2 minuty

Dla jednych sezon na podróżowanie z przyczepą dopiero się zaczął, dla innych trwa przez cały rok. Dla jednych i drugich nieocenionym dodatkiem do zestawu kempingowego przy każdej pogodzie jest przedsionek, który pozwala urządzić się na kempingu, nawet gdy leje i wieje. Wówczas dodatkowa przestrzeń na wspólne spędzanie czasu w komfortowych warunkach jest nie do przecenienia.

Część osób zwleka z nabyciem tego dodatku, obawiając się wysokich kosztów zakupu. Tymczasem Dorema Ibiza 240 to ekonomiczny i wygodny przedsionek o głębokości 240 cm, którego ceny w zależności od wariantu zaczynają się już od niespełna 7000 zł.
Ibiza 240 i Ibiza 240 De Luxe wykonane są z dwustronnej tkaniny poliestrowej powlekanej PVC. Dotyczy to wszystkich powierzchni: zarówno dachu, jak i ścian bocznych. Ścianki w części frontowej są wymienne, co umożliwia włożenie drzwi w różnych pozycjach. Ściany boczne są wyjmowane, składane i wyposażone w kompletne okna z moskitierami. W wersji Ibiza 240 de Luxe wszystkie okna wyposażone są dodatkowo w zaciemniające rolety rozsuwane z zewnątrz namiotu.
Dostępne są również 3 warianty materiałowe stelaża. Może on być wykonany ze stali, aluminium lub włókna szklanego. W ofercie znajduje się także wyposażenie dodatkowe, takie jak: namiot gospodarczy, sypialnia, daszek słoneczny, uchwyty Safe Lock czy przednie poprzeczne rurki dachowe.
Dorema Ibiza 240 to najlepszy dowód na to, że przedsionek nie musi mieć zawrotnej ceny, by być uniwersalnym rozwiązaniem, oferującym wiele wersji wyposażenia i konfiguracji.

elcamp.pl

Artykuł pochodzi z numeru 2 (116) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator02.06.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Elcamp
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News