artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Dometic GO: spakuj się i jedź!

Dometic GO: spakuj się i jedź!

Czas czytania 4 minuty

Wszystko, czego potrzebujesz, aby komfortowo spędzić dzień na świeżym powietrzu, zmieścisz w bagażniku twojego auta. Nie wierzysz? Pozwól, że opowiemy ci o Dometic GO.

Na kolekcję składa się wszystko, czego tylko możesz potrzebować – rozmaite krzesła i ławki, akcesoria do spożywania posiłków, pojemniki do przechowywania oraz unikatowy system zaopatrzenia w wodę, a wszystko sygnowane logiem Dometic. Ta marka to już synonim mobilnych produktów chłodniczych – nie tylko do kamperów, ale też np. łodzi. Swoją bogatą ofertę sprzętu outdoorowego rozszerza teraz o kolekcję Dometic GO, która obejmuje uniwersalne produkty kempingowe zaprojektowane z myślą o biwakowaniu z wykorzystaniem samochodu.

– Od lodówek elektrycznych, kubków i butelek termicznych po podgrzewacze wody i przenośne klimatyzatory – produkty Dometic sprawią, że wypoczynek na świeżym powietrzu staje się wyjątkowo komfortowy – mówi Juan Vargues, CEO Dometic. – Jesteśmy pionierami w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań chłodniczych od 100 lat, a od ponad 70 lat specjalizujemy się w mobilnych rozwiązaniach dla podróżników. Dzięki uniwersalnemu, wytrzymałemu i lekkiemu sprzętowi kempingowemu mieszczącemu się w bagażniku niemalże każdego pojazdu Dometic sprawia, że można łatwiej wybrać się na spontaniczną wycieczkę na łono natury, aby spędzić czas wśród fal, śniegu czy nad rzeką.

Zestaw Dometic GO wyróżnia się nowoczesnym designem, innowacyjnością oraz trwałością. Produkty, które składają się na tę kolekcję, wykonane są z lekkich materiałów, a ich wygodna, solidna konstrukcja to już znak rozpoznawczy marki, szczycącej się  wieloletnim doświadczeniem w zakresie wyposażenia kamperów i łodzi. Mowa o takich produktach, jak popularna kompresorowa lodówka przenośna CFX3, lodówki pasywne Patrol, a także produkty do gotowania na świeżym powietrzu oraz kubki i butelki termiczne.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
– Wraz z naszymi mobilnymi rozwiązaniami zasilania za pomocą paneli słonecznych sprawiamy, że biwakowanie staje się bardzo przyjemne. Teraz, aby zapewnić łatwiejsze przechowywanie sprzętu w tylnej części pojazdu, zaprojektowaliśmy dodatkowe produkty – kontynuuje Vargues.

Dometic GO skraca czas pakowania i eliminuje problemy związane z przygotowaniem do podróży i wyruszeniem w drogę. Kolekcja została stworzona zwłaszcza dla tych, którzy swoje samochody „codzienne” traktują jako bazę do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – zaprojektowana tak, aby mieściła się w bagażniku średniej wielkości pojazdu. Wystarczy kilka minut, aby przekształcić auto w wygodną, kompleksowo wyposażoną bazę wypadową.

Kolekcja Dometic GO obejmuje:

 • Pojemnik na wodę – łatwy i wydajny sposób przechowywania, transportu i użytkowania wody na biwaku
 • Kran – zapewnia bieżącą wodę na miejscu, z łatwym dozowaniem za pomocą jednego naciśnięcia
 • Kompaktowe krzesło biwakowe – lekkie, wytrzymałe, komfortowe
 • Kompaktowa ławka biwakowa – nieduża, wygodna 2-osobowa ławeczka na każdą okazję
 • Kompaktowy stół biwakowy – jeden stół spełniający wszystkie potrzeby, 3 opcje regulacji wysokości i bezproblemowe rozkładanie
 • Ogrzewacz biwakowy – przenośny elektryczny ogrzewacz do położenia na siedzeniu, kolanach bądź w śpiworze, z trzema poziomami ciepła
 • Przenośny pojemnik na akcesoria – miękki, uniwersalny schowek na drobiazgi
 • Wkładka izolacyjna – przekształca przenośny pojemnik do przechowywania w niezawodną lodówkę pasywną
 • ReklamaDometic GO: spakuj się i jedź! 2
 • Sztywny pojemnik – ochroni twój niezbędny sprzęt outdoorowy przed wodą i kurzem
 • Lodówki przenośne – lodówki elektryczne CFX3, lodówki pasywne Patrol, lodówki pasywne WCI Cool-Ice
 • Outdoorowe butelki i kubki termiczne – utrzymują temperaturę zarówno gorących, jak i zimnych napojów
 • Mobilne urządzenia do gotowania na świeżym powietrzu – m.in. grille do użytku na zewnątrz

Kolekcja dostępna jest w sprzedaży u wybranych lokalnych sprzedawców detalicznych w Europie oraz online: www.dometic.com/go


Krzysztof Dulny 03.03.2023 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News