Reklama
Bilbord - bookingcamper

PRZEGLĄD RYNKU

WIADOMOŚCI

4 miesiące temu  16.11.2020, ~ Krzysztof Dulny   

Dethleffs laureatem German Fairness Prize 2020

Fot. Dethleffs GmbH & Co.KG

Producent z Isny po raz kolejny zwyciężył w inicjatywie kanału informacyjnego ntv i Niemieckiego Instytutu Jakości Usług.

To już czwarty raz z rzędu, gdy niemiecka firma triumfuje w konkursie German Fairness Prize w kategorii producent kamperów. Robert Bielesch, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Dethleffs, komentuje:

Jesteśmy przytłoczeni tym sukcesem. Ten rok był z pewnością wielkim wyzwaniem, nie tylko dla nas. Mimo wszystko zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby pozostać dla naszych klientów dostępnym, transparentnym i niezawodnym partnerem. W tym celu posunęliśmy się jeszcze dalej z naszymi planami cyfryzacji, aby zapewnić pomoc, informacje i porady oraz utrzymać zainteresowanie naszą marką.

Firma zareagowała na samym początku pandemii, reorganizując swoje usługi tak, aby móc świadczyć je pomimo wprowadzanych ograniczeń. Równie szybko do nowej sytuacji dostosowali się dealerzy marki, wdrażając odpowiednie standardy higieny i służąc indywidualną poradą w bezpiecznych warunkach.

Do odwołania firma Dethleffs nie będzie uczestniczyć w żadnych targach ani wydarzeniach branżowych. Co nie oznacza, że nie zaprezentuje nowości na kolejny sezon. W jaki sposób, mówi o tym Robert Bielesch:

Aby umożliwić naszym klientom zapoznanie się z naszymi nowościami bez konieczności wychodzenia z domu, stworzyliśmy nasz pierwszy w historii cyfrowy pokaz nowych pojazdów. Możesz poruszać się po „wydarzeniu”, tak jak na normalnych targach – zamiast nóg, używając tabletu, notebooka lub komputera – i odkrywać nasze nowe produkty od wewnątrz i z zewnątrz, w całkowitej ciszy i spokoju. Każdy prezentowany pojazd jest dokładnie opisany, tak jak na normalnych targach czy wystawach.

Firma postawiła sobie również konkretne cele na jubileuszowy rok 2021, w którym Dethleffs obchodzić będzie 90. rocznicę wynalezienia przyczepy kempingowej przez pioniera firmy Arist Dethleffs. Przedstawiciele firmy zapowiadają pojazdy jubileuszowe, a także dalsze rozszerzanie spektrum usług.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony