artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Chłodzenie w podróży. Szeroki wybór lodówek Yolco

Chłodzenie w podróży. Szeroki wybór lodówek Yolco

Czas czytania 2 minuty

Trudno wyobrazić sobie wyposażenie domu na kółkach bez porządnej lodówki. A skoro tak, musi to być sprzęt kompresorowy – czyli najwydajniejszy w klasie urządzeń chłodzących. W ofercie marki Yolco nie znajdziemy „jednorazówek” na żele chłodzące. I choć większość produktów to sprzęt mobilny, producent dysponuje pokaźną gamą lodówek kompresorowych do zabudowy lub z taką możliwością. Warto dodać: którą konsekwentnie poszerza.

Na początek seria QL, do wyboru mamy kolor frontu lodówki – srebrny i czarny oraz pojemność – 47 l dla modeli QL50 Black i QL50 Silver, 36 l dla QL40 Black i QL40 Silver. Jest też trzecia z tej serii, 85-litrowa lodówka QL90 Black/QL90 Silver z wysuwanymi drzwiami. To świetne rozwiązanie nie tylko z racji wygody, ale czasem z konieczności, gdy otwieranie tradycyjnych drzwi znacznie ogranicza przestrzeń naszego mobilnego domu.
Spory litraż i przemyślany układ wnętrza z dedykowanymi przestrzeniami na poszczególne produkty, a także specjalna strefa obniżonej temperatury sprawiają, że ta lodówka jest idealnym wyborem. Kompresor i pozostała część układu zapewniają chłodzenie w zakresie od 0°C do +10°C, które można kontrolować za pomocą czytelnego i intuicyjnego panelu. Oczywiście, jak wszystkie produkty marki, także QL90 wyposażona jest w zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora.
W ofercie Yolco znajdziemy także lodówki wolnostojące, które nie ograniczają możliwości zabudowy. KL65, KL50 oraz lodówka-szuflada CB30, odpowiednio zamontowane i zabezpieczone, świetnie sprawdzą się w kamperze. Dodatkową zaletą urządzeń z tej serii jest możliwość zdalnej obsługi za pomocą dedykowanej aplikacji Bluetooth dostępnej na urządzenia mobilne z systemami iOS lub Android. Imponujący jest jednak przede wszystkim zakres chłodzenia tych lodówek – w komorze mroźnej nawet do −20°C, co jest nieocenione podczas długich podróży.
Oferta Yolco to nie tylko lodówki. Wartą uwagi perełką jest mobilny klimatyzator TC290, podobnie jak lodówki – kompresorowy. Działa zarówno jako jednostka zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Jest łatwy w obsłudze i konserwacji, ale co ważniejsze – można go zamontować w zabudowie. Czy musimy dodawać, jak cenne może być to urządzenie dla naszego komfortu podczas przerw w podróży?

Chłodzenie w podróży. Szeroki wybór lodówek Yolco 1

Z pełną gamą produktów można zapoznać się na stronie yolco.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator30.03.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Yolco
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News