artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Chłód na każdą okazję. Lodówki Vitrifrigo Plus Free

Chłód na każdą okazję. Lodówki Vitrifrigo Plus Free

Czas czytania 2 minuty

„Piwo – lody – napoje” głosił slogan reklamowy nad wejściem do niejednego sklepu w nie tak dawno minionej epoce, chociaż i dzisiaj możemy spotkać podobne szyldy. Asortyment produktów zapewniających ochłodę w upalne dni w zasadzie się nie zmienił. Za to sposób ich przechowywania – jak najbardziej! I to jak!

Vitrifrigo tym razem atakuje rynek bardzo ciekawą serią lodówek kompresorowych – Plus Free są diabelsko czarne z lekkim akcentem morskiego koloru. Ich cecha charakterystyczna to mnogość dodatków, pozwalająca dopasować dowolne urządzenie linii do specyficznych warunków.
Mobilność to ich cecha podstawowa, standardowa, jako że to lodówki turystyczne pod względem konstrukcji i designe’u. W poszczególnych modelach znajdziemy takie funkcjonalności, jak: zdejmowana pokrywa z deską do krojenia, jasne oświetlenie ledowe, cyfrowy wyświetlacz LED do precyzyjnego ustawiania temperatury z gniazdem USB, 2 komory z możliwością ustawienia różnych temperatur chłodzenia lub z mrożeniem, solidny uchwyt teleskopowy, gniazdo zapalniczki samochodowej 12/24 V DC oraz gniazdo do podłączenia standaryzowanej baterii wymiennej, która pozwoli działać lodówce nawet do 6 godzin bez zasilania sieciowego. Można stwierdzić, że to walory znane już w gamie przenośnych lodówek. I to się zgadza, jednak atutem serii są wspomniane wcześniej dodatki opcjonalne. 
W poczet ciekawych pomysłów zaliczyć trzeba specjalną szynę – ramę wykonaną ze stali, ocynkowaną i pokrytą proszkowym lakierem. Można zamontować ją na dowolnej płaskiej powierzchni oraz korzystać z łatwego wkładania i wyjmowania z pojazdu lub cieszyć się bezproblemowym dostępem do chłodzonych produktów. Lekki, przenośny panel słoneczny, który zapewnia stabilne napięcie i moc oraz ładuje wymienny akumulator litowo-jonowy (15 600 mAh jako wyposażenie opcjonalne). Można też skutecznie połączyć równolegle więcej paneli, aby zwiększyć prędkość ładowania. W terenie i trudnych warunkach pracy sprawdzi się też pokrowiec chłodniczy, zapewniając dodatkową izolację i zmniejszając zużycie energii. To świetna ochrona przed brudem, kurzem, piaskiem, wilgocią czy zachlapaniem wodą.
Gamę lodówek otwiera najmniejsza VFC15, z podłokietnikiem o pojemności 15 l i mocy 45 W, zamyka zaś mocna i konkretna VFD115, zdolna schłodzić pokaźną liczbę puszek złocistego trunku, pobierając w tym celu 80 W. Za największą sztukę zapłacimy 5755 zł brutto, na najmniejszą 15-kę wydamy natomiast 2564 zł. W linii Vitrifrigo Plus Free znajdziemy 11 modeli, różniących się pojemnościami, wielkością i parametrami chłodzenia.

Chłód na każdą okazję. Lodówki Vitrifrigo Plus Free 1

Artykuł pochodzi z numeru 4 (112) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator17.10.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką Vitrifrigo
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News