PRZEGLĄD RYNKU

ponad rok temu  12.06.2017, ~ Administrator   

fot. Piotr Łukaszewicz

Najczęściej kupowane campery we Francji są już dostępne w Polsce. Mowa o Challengerach, produkowanych od 1985 roku w malowniczym miasteczku Tournon-sur-Rhone na południe od Lyonu. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce tych pojazdów jest firma „Camper dla Ciebie”, która zaprasza do odwiedzenia stałej ekspozycji w salonie Forda w Piasecznie (ul. Żeromskiego 36).

Do wspólnego poznawania Challengera w minioną sobotę Bartłomiej i Monika Michałowscy, właściciele firmy, zaprosili swoich klientów, pasjonatów caravaningu oraz przedstawicieli naszej redakcji. Zobaczcie naszą relację filmową z tego spotkania.

Zgodnie z naszą dewizą „Wypożycz-Pokochaj-Kup” zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby osobiście przekonać się jak wyglądają wakacje w camperach Challenger. Dla klientów, którzy odwiedzą nasz salon, wypełnią ankietę i będą chcieli rozpocząć swoje wakacje z camperem Challenger we Francji, oferujemy specjalny kod rabatowy. Wszystkie oferowane campery mają mniej niż rok, są w doskonałym stanie i dostępne są do wypożyczenia na terenie całej Francji - opowiadają właściciele firmy „Camper dla Ciebie”, których francuskim partnerem jest Hertz Trois Soleils. To lider wynajmu nowych camperów we Francji. Campery Challenger można wynająć w następujących miastach: Paris Nord Ouest (Pierrelaye), Paris Est (Lagny sur Marne), Paris Sud Est (Jouy-le-Châtel), Lyon, Strasbourg, Nantes, Toulouse, Rennes, Le Mans, Bourges, Limoges, Angoulême, La Rochelle, Niort, Perpignan, La Roche sur Yon, Moulins, Quimper. 

GALERIA ZDJĘĆ

Challenger już w Polsce. Wypożycz-Pokochaj-Kup! [FILM]
Challenger już w Polsce. Wypożycz-Pokochaj-Kup! [FILM]
Challenger już w Polsce. Wypożycz-Pokochaj-Kup! [FILM]

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony