artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Ale bryka! Mobilvetta Kea I64 w ofercie Dandis

Ale bryka! Mobilvetta Kea I64 w ofercie Dandis

Czas czytania 3 minuty

Cztery miejsca do jazdy, tyle samo do spania i wszystko to, czego oczekujemy od kampera klasy premium. Tak w skrócie można opisać Mobilvettę Kea I64, która niedawno trafiła do oferty Centrum Kempingowego Dandis.

Ale bryka! Mobilvetta Kea I64 w ofercie Dandis 1

Można zresztą napisać jeszcze krócej: nowa Mobilvetta! Ta marka to synonim wygody i włoskiej elegancji, nie inaczej jest tym razem. Tym bardziej, że gama kamperów Kea doczekała się odświeżenia, oferując sportowy design i jeszcze więcej miejsca na pokładzie.
Widać to na przykładzie modelu I64, rocznik 2022. Wnętrze zaprojektowane zostało tak, aby z jednej strony cieszyć oko, a z drugiej – zachwycać funkcjonalnością. W tym kamperze nic nie sprawia wrażenia robionego po kosztach, dopracowany jest dosłownie każdy detal.
To pojazd na bazie citroëna. Dmc 3,5 t, 165-konny silnik Diesla, manualna skrzynia biegów. Jego wymiary to 699 × 235 × 295 cm. Zaprojektowany został z myślą o 4-osobowej załodze, dla której przygotowano 2 koje w części sypialnej (każda o rozmiarach 196 × 80 cm) i opuszczane łóżko w części przedniej (190 × 135 cm). Na pokładzie znajdziemy m.in. 145-litrową lodówkę Thetforda, 120-litrowy zbiornik na wodę czystą i 110-litrowy na wodę szarą. Zarówno zbiorniki, jak i luki są ogrzewane, a stopień wejściowy – dodatkowo izolowany. Mowa bowiem o kamperze w wersji zimowej, czego świadectwem jest wydajne ogrzewanie Truma Combi 6 kW Cp+.
Standardowy pakiet wyposażenia obejmuje ponadto m.in.: światło do jazdy dziennej, alufelgi, ręczną klimatyzację kabiny, poduszkę powietrzną kierowcy i pasażera, tempomat z ogranicznikiem prędkości, moskitierę do drzwi wejściowych i plisowaną roletę kabiny. Kamera cofania i automatyczna klimatyzacja znalazły się w wyposażeniu dodatkowym.

ReklamaAle bryka! Mobilvetta Kea I64 w ofercie Dandis 2
Cena tej caravaningowej limuzyny? 529 000 zł brutto. Dodajmy, że ten i pozostałe modele z oferty można obejrzeć w salonie firmy w Dzierżoniowie. Warto w tym miejscu wspomnieć o usługach, które Centrum Kempingowe Dandis również świadczy. Firma zajmuje się m.in. serwisowaniem samochodów kempingowych wszystkich marek, dysponując dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych i bardzo wydajnym zapleczem technologicznym. Zlecisz tu też montaż wyposażenia dodatkowego oraz serwis urządzeń grzewczych. Centrum Kempingowe Dandis prowadzi również sklep z akcesoriami kempingowymi, z którego ofertą można zapoznać się na stronie sklepdandis.pl.

dandis.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator25.05.2023 zdjęć 5
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News