artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
CENA: 5990 zł
CENA: 5990 zł

Akcesoria CON.VER w ofercie CamelCamp

Czas czytania 2 minuty

Wysoka jakość materiałów, ergonomia i atrakcyjny stosunek jakości do ceny to atuty akcesoriów caravaningowych CON.VER – włoskiej marki, której generalnym przedstawicielem w Polsce jest CamelCamp. W ofercie m.in. przedsionki, pokrowce i osłony termiczne.

Akcesoria CON.VER w ofercie CamelCamp 1

Jedną z nowości jest przedsionek Freedom DeLuxe, dostępny w rozmiarach nominalnych o tej samej długości co markiza.
Wykonany jest z poliestru o gramaturze 240 g/m², a jego waga to 19 kg.
Optymalną wentylację zapewniają aż 4 wejścia, ściany boczne zapinane są na zamek. Istnieje również możliwość zamontowania wybranych ścian. Produkt pasuje do markiz Fiamma, Thule Omnistor i Dometic, a cena 4-metrowego przedsionka to 5990 zł brutto.
Wartą uwagi pozycją jest również mata pod markizę Tappeto, dostępna w różnych rozmiarach. Ściśle tkana tkanina polipropylenowa gwarantuje odporność na promieniowanie UV.
Charakteryzuje się miękką, dywanową strukturą powierzchni oraz ochroną przed rozwojem pleśni. Mata jest stabilna dzięki czterem punktom mocowania, a w zestawie znajduje się torba do przenoszenia. Cena tej 4-metrowej długości maty to 450 zł brutto.
Posiadaczom Forda Transita lub Fiata Ducato CON.VER proponuje osłonę termiczną Thermo Cover. Trójwarstwowy materiał o grubości 8 mm chroni przed słońcem i mrozem, a dostosowanie osłony do własnych potrzeb gwarantuje możliwość zamówienia górnej lub/i dolnej części. Cena kompletu to 1600 zł brutto.
Pokrowiec na kampera? Camper Guard zapewni ochronę pojazdom o długości od 6,6 do 7,1 m. Wykonany jest z oddychającego polipropylenu o gramaturze 160 g/m², gwarantując odpowiednią wentylację. Trzy suwaki umożliwiają zdejmowanie frontu oraz wejście do garażu, w zestawie znajduje się także torba do przenoszenia. Pokrowiec waży 15,5 kg, a jego cena to 1690 zł brutto.
Oferta CON.VER to także meble kempingowe. Stół Superlite wykonany został z aluminium, a jego blat – z płyty kompozytowej. Przy wymiarach 100 × 68 × 60/72 waży jedynie 3,8 kg, a wszystko to przy maksymalnej ładowności na poziomie 45 kg. Cena: 890 zł brutto.
Te i inne akcesoria caravaningowe można obejrzeć w siedzibie firmy CamelCamp przy ulicy Bolesława Krzywoustego 116 w Poznaniu oraz na stronie internetowej https://camelcamp.pl/sklep/.

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator12.05.2024 zdjęć 4
Artykuł powstał we współpracy z marką CamelCamp
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News